shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Олександр Ірклієнко: «Ми завжди по максимуму йдемо»

Керівник Академії «Поділля» Олександр Сергійович Ірклієнко повернувшись з м. Конотоп, де проходила фінальна стадія чемпіонату України серед юнацьких команд у першій лізі, підвів підсумки виступів команд «Поділля» U15 і U17 у сезоні 2017/2018 років

– Олександре Сергійовичу, як оцінюєте виступи юнацьких команд футбольної академії «Поділля» у дитячо-юнацькій футбольній лізі України у цьому сезоні?

– Це перший раз в історії Хмельницького незалежних часів, що юнацькі команди «Поділля» вийшли у вищу лігу, дійшли до фіналів і отримали срібні нагороди. Також ми єдиний клуб, який був представлений в фінальних іграх першої ліги двома командами – U15 i U17.

– Якщо говорити за U15, то вони впевнено йшли до фіналу: виграли в стикових іграх, в півфіналі виграли і лише у фіналі поступилися…

– «Поділля» U15 взагалі йшли без поразок весь чемпіонат: дві нічиї і всі інші матчі виграли. У фіналі у них була перша поразка. Як так вийшло? Ми не реалізували свої моменти, а «Кривбас» забив свої голи. До 5-ї хвилини було два виходи один в один і ми не реалізували ці моменти. Нам у такому моменті забили. Ми наче атакували, володіли ігровою перевагою, але натомість отримали голи у свої ворота.

– А старші хлопці з команди «Поділля» U17 у стикових іграх перший матч програли і було невідомо чи вийдуть у фінальну частину та поїдуть у Конотоп, але вдома розгромили «Тепловик-ДЮСШ-3» і пройшли далі…

– Вони виграли вдома – 3:0, але мали вигравати ще у Івано-Франківську. Там через помилки у обороні ми пропустили два непотрібних м’яча. У Хмельницькому ж могли перемогти і з більшим рахунком. Навіть тренер івано-франківців після гри підійшов і сказав: Ми могли виграти, але по грі ви сильніші – питань нема.

– Тобто 17-літні мали реальні шанси стати переможцями чемпіонату як і 15-літні?

– Це футбол. Десь може чогось не вистачило. Але ми завжди по максимуму йдемо. Серед команд першої ліги у нас найкращі показники – це вихід у вищу лігу і два віце-чемпіона.

– Можна сказати, що ви задоволені результатом команди?

– Можна сказати, що частково. Тому що хочеться завжди перемагати. Як говориться: апетит приходить під час їжі. Сказали би нам на початку чемпіонату – ви станете віце-чемпіонами, вас такий результат влаштовує? – ми звісно сказали би: так. А коли вийшли у вищу лігу, перемогли у півфіналах – звичайно хочеться стати вже чемпіоном.

– От ви вийшли у вищу лігу. 15-літні будуть грати у віковій категорії U-16, а що буде з 17-літньою командою?

Всі гравці 2001 року народження переходять у «Поділля» U19. Вже не буде такого, що брали туди з команди 17-літніх. Буде повноцінна юніорська команда. Тільки їхній склад, а також будуть додаватися футболісти з першої команди, яких Віталій Володимирович буде відпускати на ігри.

– А у вікових категоріях U14, U15 та U17 які футболісти будуть грати, хто їх тренуватиме?

Хлопців 2002 року народження буде вести Руслан Соболевський, 2003-го буду вести я, 2004-го – Віталій Балицький, 2005-го – я. Ми переглядаємо і набираємо гравців у ці команди. Було два перегляди. Зараз будуть вже тренувальні збори. Тобто ми працюємо над посиленням команд.

Прес-служба «Поділля»