shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Стали відомі суперники «Поділля» у другій лізі

Сьогодні на V звітно-виборній Конференції ПФЛ була обговорена організація змагань чемпіонату України з футболу серед команд клубів другої ліги сезону 2018/19.

Визначено, що чемпіонат розпочнеться 22 липня, а завершиться 25 травня. Команди проведуть 27 поєдинків, оскільки першість знову буде складатися з трьох кіл. Змагання будуть знову проходити у двох групах, які розподілені за територіальним принципом. У Групі «А», разом з хмельничанами будуть виступати ще 10 команд.

Залишилися із минулого сезону у Групі «А» Другої ліги, окрім хмельницького «Поділля», «Буковина» (Чернівці), «Скала» (Стрий), «Нива» (Тернопіль), «Нива» (Вінниця), «Полісся» (Житомир). За спортивним принципом вилетів із Другої ліги та втратив професіональний статус «Арсенал-Київщина» (Обухів).

«Агробізнес» (Волочиськ) та «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) підвищилися в класі. Замість ФК «Львів» у другу лігу зайшов «Верес» (Рівне). Вилетів із Першої ліги у Другу «Черкаський Дніпро». Також увійшли у Групу «А» Другої ліги, проте з аматорів, «Чайка» (Київська область), «Минай» (Ужгород) та ФК «Калуш».

Клубам Другої ліги на сьогоднішній конференції ПФЛ було рекомендовано внести прізвища футболістів на форму. Також клубам другої ліги, як і першої, рекомендовано у літні місяці проводити матчі не раніше 16:00 і не пізніше 20:30.

Прес-служба «Поділля»

фото: ПФЛ