shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Євген Бейдерман: Футбол – це лакмусовий папірець соціального рівня країни

Президент ФК “Поділля” (Хмельницький) Євген Бейдерман поспілкувався з кореспондентом Footboom після V доповідної та виборчої конференції ПФЛ, яка відбулася в столичному будинку футболу на початку.

“У нашій країні неправильно говорити про постійність, будь-яку константу. Може бути, все, що завгодно, і це ми спостерігаємо постійно. Кожен рік проводять конференції, думають, що все буде добре. Але вже зараз розділилися команди по групах, а вже 2-3 клуби навіть не були присутні на конференції. І ми так розуміємо, що їх не буде. Але результат побачимо на старті, а найголовніший результат – після зими. Тому що перезимувати, як правило, вдається не всім. Футбол – це лакмусовий папірець соціального рівня країни. Якщо в країні буде краще – буде краще і у футболі. І навпаки Адже як не прикро усвідомлювати, складова в футболі – це гроші», – констатує Бейдерман.

При цьому відзначає, що “Поділля” зараз не намагається стрибнути вище голови, а послідовно прагне до заздалегідь поставлених цілей.

“Головна команда у нас створена для нашої академії. Діти цього року вийшли у вищу лігу, а структура створена для того, щоб діти нашого міста та області не шукали себе в інших містах, клубах, а могли вдома розвиватися як футболісти. У нас є майбутнє, адже кожен рік у нас випускається 28 чоловік. В минулому сезоні ми стали єдиним клубом Другої ліги, яка віддала двох осіб в оренду в Першу лігу, адже зазвичай віддають на пониження з Першої. Це говорить про нашу системну роботу, яка приносить свої плоди.

Що стосується фінансів, якщо брати ситуацію по країні в цілому, то клуби дуже часто не виконують свої зобов’язання перед футболістами, тому що хтось не виконує перед клубами свої зобов’язання. Іде низка, ланцюжок заборгованостей один перед одним. У наших гравців зарплати невеликі, але ми стараємося робити все, щоб вони виплачувалися вчасно. Відзначу, що заробітні плати не сильно відрізняються від середніх по Україні, але для наших молодих хлопців це цілком достойні суми з урахуванням того, що у багатьох ще немає сімей, дітей. Хочеться вірити, що разом з міською владою, яка нам дуже допомагає, ми зробимо Хмельницький футбольним містом “, – говорить президент” Поділля “.

На питання, чому при такій далеко не критичній ситуації з футболом у Хмельницькому у Олександра Алієва не склалося з тренерською роботою в однойменному клубі, Євген Станіславович відповів:

“Я з ним спілкувався. Олександр – гарний хлопець, просто почав кар’єру і одразу потрапив у таку ситуацію. Він звик грати у елітних клубах, де все було побудовано, поставлено. А тут – аматорський чемпіонат, відповідні команди. Він очікував, що все буде відрізнятися від того, до чого він звик, але, видно, не думав, що так. Якщо б він потрапив у добротну команду, тренерська кар’єра у нього би пішла. Тренер – це не людина, яка створює систему клубу, він робить системну команду, яку тренує. Робити одночасно одне й інше він не міг. Хлопці його любили і поважали, а конфліктності, про яку багато хто говорив, я за ним не помічав”.

За матеріалами: www.footboom.com