shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Подоляни» провели свій перший спаринг із «Агробізнесом»

У рамках підготовки до нового чемпіонату України у Другій лізі «Поділля» зіграло свій перший спаринг у літньому міжсезоні у Підволочиську

«Поділля» розпочало гру дещо активніше і вже на 2-й хвилині Якубов пробивав по воротах господарів, але його несильний удар ліквідував воротар. Через 5 хвилин вже «Агробізнес» отримав шанс відзначитися після подачі кутового, але удар головою парирував Дворник. Проте дещо пізніше волочищани реалізували свій гольовий момент, коли новачок господарів забив головою з навісу із правого флангу оборони «Поділля».

В середині першого тайму знову послідував навіс у штрафну «Поділля» із правого флангу захисту. І Юрчак злету невідпорно пробив, збільшивши перевагу господарів.  Тоді гра дещо вирівнялася, у подолян з’явилися моменти, але без гостроти. Так, штрафний удар Морговського заблокували оборонці гостей, а навіс потенційного флангового півзахисника не знайшов нікого з партнерів. А на 38-й хвилині «Агробізнес» потроїв рахунок, коли Темнюк відзначився, пробивши з-за меж штрафного майданчика.

Другий тайм «Поділля» розпочало з намаганням грати через контроль м’яча. Майже всі атаки хмельничани почали проводити через лівий фланг, куди перейшов Музичук, після заміни Морговського. Непогано загострював гру своїми навісами і проходами Гайдаш. У господарів теж відбулися заміни. На поле вийшла молодь із дубля «Агробізнесу», який грає у чемпіонаті Тернопільської області. Проте подоляни так і не змогли відзначитися у воротах суперника.

«Агробізнес» – «Поділля» 3:0

Голи: потенційний новачок, 15, Юрчак, 23, Темнюк, 39

«Поділля»: Дворник (Шевченко, потенційний новачок) – потенційний новачок (Тупік), Швець, Рижук (потенційний новачок), Джурко – Морговський (Бабак), Ліповуз, потенційний новачок (Худік), потенційний новачок (Муляр) – Музичук – Якубов (Гайдаш)

Прес-служба «Поділля»