«Подоляни» перемогли лідера чемпіонату області

У четвертому спарингу літнього міжсезоння хмельницьке «Поділля» зустрілося із аматорами

Тренери команд вирішили відіграти поєдинок із трьох таймів по 30 хвилин. У «Поділля» в першому таймі вийшов основний склад посилений досвідченим Воловиком. Хмельничани з перших хвилин розпочали штурм воріт гостей. Вже на 6-й хвилині господарі виконали кутовий, який влучно замкнув головою Швець. Другий гол за «Поділля» забив Музичук, якого Швець вивів один в один з воротарем гостей.

У другому таймі склад господарів оновився наполовину. Проте хмельничани продовжили інтенсивно атакувати ворота красилівського «Случа». У одній з атак Романюк підключився до нападу, пройшов у штрафну, а звідти прострілив на праву стійку. Першим на м’ячі опинився Бабак – 3:0. У середині цього тайму оборонці «Поділля» порушили правила у штрафній і отримали пенальті, яке не реалізував Сергєєв.

В заключному таймі на полі у складі господарів з’явилися шестеро гравців «Поділля» U19. Гра проходила на зустрічних курсах. На 11-й хвилині красилівчани скористалися помилкою господарів, реалізувавши свій гольовий момент. Команди продовжували грати у відкритий футбол до кінця поєдинку, але більше голів глядачі не побачили.

“Поділля” – “Случ” (Красилів)  3:1

Голи: Швець, Музичук, Бабак – Осацький

«Поділля»: Шевченко – Романюк, Швець, Воловик, Джурко – Морговський, Музичук, Худік, Шевченко Муляр, Гайдаш

На заміну виходили: Гресь, Бабак, Якубов, Тупік, Сарбей, Дворник, Панасенков, Королюк, Низовець, Попадюк, Чудюк, Луцишин, Антонюк, 5 потенційних новачків