shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Олександр Воловик допоможе “Поділлю” на полі

Досвідчений оборонець зіграє за “Поділля” у кубковому матчі із “Металургом”

Декілька днів тому відомий вихованець хмельницького футболу Олександр Воловик поповнив тренерський штаб «Поділля», але цим не обмежився його вклад у розбудову молодого колективу. 32-річний досвідчений захисник заявлений до складу команди «Поділля» і на полі допоможе вже сьогодні команді у матчі із Запорізьким «Металургом».

Це рішення зумовлене бажанням гравця допомогти команді у вирішенні поставлених завдань і передати свій чималий досвід молодим гравцям безпосередньо на полі, хоча Воловик буде працювати з ними і поєднуватиме ігрову кар’єру з тренерською. Таким чином, Віталій Костишин отримав у своє розпорядження повноцінну та універсальну бойову одиницю, і дуже сподівається, що цей крок додасть команді дисципліни на полі і холоднокровності у важливих моментах.

Свого часу Олександр вже захищав кольори «Поділля» і зіграв за команду 43 матча, забив 3 голи, після чого перейшов до донецького «Металургу». Також за плечима уродженця Красилова виступи за алчевську «Сталь», донецький «Шахтар», бельгійський «Ауд-Хеверле Левен», казахські «Актобе» та «Акжайик».

За «Поділля» Олександр Воловик гратиме під номером 14.

Прес-служба ФК “Поділля”