shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – МФК «Металург». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер МФК «Металург» Олег Таран поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер «Поділля»:

– Грали непогано і намагалися, але нерозумні помилки… В наші ворота два рази м’яч докотився. Я навіть не назву це ударами. Два рази докотився і два голи. МФК “Металург” Запоріжжя гарна команда – контролювала м’яч. Футболістів вони взяли непоганих. Ми цього очікували і будували гру від цього, що ми будемо грати другим номером. У нас було все закрито, небезпечних моментів особливо не було до нерозумно пропущених голів там де це було не обов’язково.

Треба розібрати гру. Чимось я задоволений, чимось незадоволений. Там теж по ситуаціях потрібно дивитися. Десь треба зробити висновки. Трохи можливо перебудувати. Це перша гра. Моменти були. Два непоганих момента у Алішера було. Там де він добре захисника обіграв. Там можна було і самому вирішувати і викотити ще партнеру. Забий в роздягальню – “Металургу” треба було б поспішати і ми вже би комфортніше почувалися. Вийшло зовсім навпаки. Вони напівмоменти вирішили, а ми не вирішили і ось це пішла різниця. Ну і Шевченко теж у нас невпевнено зіграв на воротах.

Олег Таран, головний тренер МФК «Металург»:

– Складна була підготовка до матчу тому, що ми були в дорозі 15 годин. Дуже важка поїздка, тому ми побоювалися за стан хлопців. Плюс ще сьогодні пішла злива – поле ще стало складніше. Я думаю, що гру ми тактично грамотно побудували. Це перша офіційна гра була, тому ми взагалі не знаємо рівня другої ліги і в принципі ми не знали взагалі суперника. Тому що це все таки команда іншої групи другої ліги. Але ми не звертаємо уваги проти якого суперника ми граємо, а розраховуємо на свої сили, на свою тактику на бажання хлопців і сьогодні вирішили задачу.

Я взагалі не знаю потенціалу нашої команди. Не знаю потенціалу суперників. Це все для нас в новинку. Тим паче, що багато гравців зібралися буквально за тиждень до цієї гри. Тому що постійно йде селекція і потім тут складно говорити: ми хочемо ще заявити 3-4 гравця бо у нас обойма дуже коротка. Тому сподіваємося що керівництво нас зрозуміє тому що це необхідно. А завдання? Ви ж розумієте що керівництво очевидно воно надіється на нас, але для нас найголовніше завдання – це налагодити ігрові зв’язки і змусити хлопців повірити в себе і в кожній грі грати на максимальний результат. А чемпіонат дуже довгий. Тому щось загадувати це як кажуть: Бог розташовує, а ми припускаємо.

Прес-служба «Поділля»