shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Верес» – «Поділля». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Вереса» Володимир Гоменюк поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер «Поділля»:

– Вдалося здобути результат, він нам дуже потрібен, щоб гарно почати, отримати впевненість. Вдавалося нам багато, було багато гольових моментів. Що не вдалося? Це реалізація. Були невиправдані втрати, які призводили до паніки в нашому штрафному майданчику, до небезпечних штрафних, не вистачало холоднокровності. А загалом я задоволений. Рівна гра. «Верес» нічим не здивував. Ми виглядали трішки краще, тому й виграли.

Володимир Гоменюк, головний тренер «Вереса»:

– Зробимо нарізку, розберемо помилки. На жаль, хороших моментів були одиниці. У фізичному плані, таке враження, що не відновилися, усі тяжкі, не виконували те, що від них вимагали. Команді не вистачає трьох-чотирьох досвідчених гравців, адже справді, усі хлопці у нас молоді. Як показав Кубок, перший тайм зіграли за планом, а далі ногжки неготові, тим більше, що зборів не було нормальних. Потрібне посилення, але не так просто знайти футболістів, які прийдуть і будуть вирішувати завдання.

За матеріалами: НК «Верес»