Хмельничанам не вдалося переграти “Минай”

У рамках 2-го туру другої ліги чемпіонату України «Поділля» вдома поступилося ужгородському «Минаю» з рахунком 0:2

Гості розпочали матч активніше і на перших хвилинах провели дві атаки. Але жоден удар ужгородців не становив небезпеку воротам Дворника. Потім подоляни заробили кутовий, після якого неточно головою пробив Бабак. Через декілька хвилин Морговський пройшов флангом і прострілив на Якубова, але №88 не зміг скористатися пасом партнера.

Пізніше партнери пасом врозріз вивели Кополовця один в один з Дворником,але воротар «Поділля» врятував команду від голу. На 23-й та 29-й хвилинах Музичук міг відзначатися у воротах «Миная», але жодного разу не потрапив у ствір воріт ужгородців. Наприкінці тайму гості мали гольовий момент біля воріт «Поділля», проте нападник ужгородців у ворота хмельничан не влучив.

Другий тайм подоляни розпочали з атаки, але перегравши трьох гравців Морговський не зумів ні віддати передачу, ні вдарити по воротах і втратив м’яч. Через декілька хвилин через правий фланг оборони «Поділля» ужгородці провели атаку і забили гол. Нурієв зміг у штрафному майданчику господарів не тільки подивитися куди краще вдарити, а ще й встиг підлаштувати м’яч під праву ногу.

Потім «Поділля» розпочало наступ на ворота гостей, але сильна злива внесла корективи у дії господарів. Вони не змогли зрівняти рахунок. Натомість пропустили ще один гол. Коли Гегедош увірвався у штрафну господарів і, перекинувши голкіпера, збільшив перевагу своєї команди. Через сім хвилин міг забивати, вийшовши на заміну, Гайдаш, але його удар головою під дальню штангу витягнув воротар. Потім Романюк вивів №9 «Поділля» один в один з воротарем, але той знову врятував свої ворота.

«Поділля» – «Минай»  0:2

Голи: Нурієв, 49, Гегедош, 73

«Поділля»: Дворник – Романюк, Швець, Воловик, Гресь (Джурко, 56) – Морговський, Ліповуз, Шевченко (Худік, 79), Бабак (Панасенков, 72) – Музичук (Муляр, 66) – Якубов (Гайдаш, 69). Головний тренер: Віталій Костишин. Запасні: Шевченко, Тупік

«Минай»: Бабенко – Беца, Допілка (Ощипко, 57), Минайленко, Стасюк – Микуляк, Гавриленко (Лобода, 59), Кополовець (Смокоровський, 82), Пиняшко – Нурієв, Гегедош (Федак). Головний тренер:Ігор Харьковщенко. Запасні: Шпак, Сидоренко, Капусний

Попередження: Гайдаш, 77, Худік, 88 – Микуляк, 77, Гегедош, 77