shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Минай». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Миная» Ігор Харьковщенко поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер «Поділля»:

– Грали ми не дуже добре. По грі «Минай» виглядав краще. Створив більше небезпечних моментів. Забив два голи. У нас не вистачало агресії. Навіть чомусь не вистачало бажання. Не розумію чому при своїх вболівальниках. Будемо дивитися, будемо розбиратися. Подивимося запис гри. Зробимо розбір. Грою я не задоволений. Ми мало створили. Дали супернику створити набагато більше, граючи у себе вдома. Так неможливо здобувати позитивний для нас результат, коли ми даємо супернику стільки вільних дій.

 
Ігор Харьковщенко, головний тренер «Миная»:

– Побачив трохи оновлений стадіон – трибуну підняли. Для мене це було приємно, що в місті займаються стадіоном і він змінився дуже пристойно.
Ми добре вивчили суперника. Знали його сильні сторони. Бачили гру на виїзді. Розібрали її. Знали, що команда добре працює з м’ячем і спробували її залишити без м’яча. 2:0 на виїзді, перша перемога нашої команди на виїзді в другій лізі – я задоволений.

Прес-служба «Поділля»