“Поділля” у рідних стінах здобуває нічийний результат проти “Чайки”

Сьогодні в рамках 4-го туру чемпіонату України у другій лізі хмельницьке “Поділля” приймало “Чайку”. Поєдинок завершився із рахунком 0:0

Команди розпочали перший тайм поєдинку без особливої гостроти. Лише можна пригадати небезпечний удар Олександра Музичука недалеко від штрафного майданчика суперника, але Олександр не влучив у рамку воріт “Чайки” які до речі захищав екс-гравець “Поділля” – Богдан Савчук. Першу половину тайму команди провели і боротьбі, здавалося на перший погляд команди вивчали одна одну. Зрідка виникали небезпечні моменти як біля воріт “Поділля” так і біля воріт “Чайки” але до стовідсоткового голу вони не призводили. Можна пригадати момент біля воріт “Поділля”, коли Андрій Помазан у складі гостей пробивав штрафний з дальньої відстані, надійно у рамці зіграв наш Сергій Дворник.

На 34-й хвилині поєдинку стався гольовий момент біля воріт гостей, це Віктора Шевченка прекрасною передачею вивели один на один з голкіпером гостей, Віктор пробив сходу, удар вийшов по центру тому Богдан Савчук його без проблем забрав до рук. Під кінець першого тайму подоляни заробили небезпечний штрафний силами Олександра Музичука, виконувати стандарт взявся Артем Гайдаш і пробив у стінку з гравців “Чайки”. На перерву команди пішли за рахунку 0-0

Після перерви у другому таймі “Поділля” провело небезпечну атаку, це Муляр класно вирізав передачу на Яна Морговського, той пройшов по флангу і змістився до воріт “Чайки” та досить непогано пробив. Савчук у цьому епізоді був на висоті, відбивши м’яч на кутовий. У свою чергу “Чайка” відповіла небезпечним кутовим, навіс виконував Насімі, а Гришин який нещодавно вийшов на заміну прицільно пробивав під поперечину, у цьому епізоді бездоганно зіграв Сергій Дворник витягнувши м’яч з під поперечини. На 54-й хвилині гості заробили перспективний штрафний, а потім самі його і змарнували, коли гравець “Чайки” влучив у стінку з гравців “Поділля”. У середині другого тайму Муляр у складі господарів заробив штрафний, Музичук пробив вище воріт. Під кінець поєдинку більшою перевагою володіли подоляни. На 87-й хвилині Ян Морговський віддав передачу на Олександра Музичука вивівши його віч на віч з голкіпером, здавалося вболівальники “Поділля” ось ось викрикнуть гол, та не так сталось як гадалось Олександр невдало пробив і м’яч покотився повз ворота. “Чайка” відповіла небезпечним штрафним, але з несильним ударом впорався наш страж воріт.

Отож фінальний свисток зафіксував нічию яка здобута у важкій боротьбі проти непростого суперника.

“Поділля” – “Чайка”  0:0

“Поділля”: Дворник – Романюк, Швець, Воловик, Джурко – Морговський, Ліповуз, Музичук, Шевченко (Худік 83), Муляр (Бабак, 77)  – Гайдаш (Якубов,65). Головний тренер: Віталій Костишин. Запасні: Нестеренко, Червінський, Панасенков, Тупік

“Чайка”: Савчук – Помазан, Зіпцер, Пономаренко, Мохначук – Мірошніков, Цурупін, Мохамед (Гришин,51), Насімі (Бартошук, 68) – Тименко, Січкарук (Баранович, 71). Головний тренер: В’ячеслав Богодєлов. Запасні: Мусієнко, Задорожнюк, Сухецький, Сухенко

Попередження: Воловик, 63, Морговський, 82 – Цурупін 84