shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“Поділля” – “Чайка”. Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич “Поділля” Віталій Костишин і головний тренер “Чайки” В’ячеслав Богодєлов поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер “Поділля”:

– Хотіли звичайно виграти, хотілось три очка і по моментах в нас просто було два шикарних виходи один в один, це Шевченко в першому таймі, Музичук наприкінці другого. Ми їх не реалізували. Я хлопцям сказав в роздягальні, двояке відчуття, ніби в нас не все погано, все краще і краще, моменти ми створювали, все було непогано, могли виграти. Реалізації десь не вистачило, через це від матчу в нас таке відчуття. Ніби добре, але могло бути і краще.

В’ячеслав Богодєлов, головний тренер “Чайки”

– Можливо гра була не такою видовищною, но градус напруги був до останньої секунди, хотіли виграти ми і “Поділля”. Моменти були в нас та в “Поділля”, багато молодих футболістів з тої, і з іншої сторони, через це може бути багато браку, багато нелогічних рішень, через що й не вдалося реалізувати моменти ні вам, ні нам. Команда “Поділля” викликає повагу, ми дивилися ігри з Житомиром, з “Минаєм”, виграли ви в Рівного, тобто достойна команда. Звичайно ми ставили завдання перемогти, хотіли перемогти, були для цього моменти, через це таке двояке відчуття, ніби не програли – не погано, ну і не виграли.

Прес-служба “Поділля”