Бойова нічия у Подільському дербі

Сьогоднішній виїзний поєдинок 5-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Нива” Вінниця та “Поділля” Хмельницький завершився з рахунком 2:2

Про принциповість поєдинків між командами з Хмельницького та Вінниці можна говорити досить довго. Завжди ці матчі відбуваються у запеклій та принциповій боротьбі, нічого дивного, а як інакше можуть проходити матчі у Подільському дербі. Так сталося і у сьогоднішньому поєдинку між принциповими суперниками.

Стартовий свисток арбітра поєдинку пролунав о 17-й годині на Центральному міському стадіоні Вінниці. Команди на перших хвилинах матчу не квапили подій, спокійно розпочавши гру. “Нива” на правах господарів більше володіла м’ячем, хоча здебільшого гра була рівною. Лише можна пригадати на 15-й хвилині кутовий вінничан, після якого Андрєєв небезпечно пробив головою, повз ворота. У відповідь гравці нашої команди, вдало грали у захисті та намагалися створювати свої моменти біля воріт господарів.

Такий момент настав на 32-й хвилині поєдинку, коли Алішер Якубов вдало прийняв м’яч поблизу штрафної суперника та віддав передачу на фланг вільному Яну Морговському, наш півзахисник підробив м’яч та пробив у нижній кут воріт Кулініча, гол. Після голу “Нива” провела атаку, та подала пару небезпечних кутових – Сергій Дворник був на висоті в цих епізодах. У компенсований арбітром час до першого тайму, “Поділля” провело стрімку атаку флангом, Олександр Музичук вдало прострілив м’яч у штрафну “Ниви” на набігаючого Алішера Якубова, нашому нападнику не вистачило кількох сантиметрів щоб дотягнутися до м’яча. В свою чергу вінничани відповіли навісом з флангу, після якого м’яч небезпечно опускався за комірець нашого воротаря, наш голкіпер перевів його на кутовий, який не приніс особливої небезпеки. Отож, команди пішли на перерву за рахунку 0:1.

Другий тайм активніше розпочала “Нива” та провела небезпечну атаку, це Федосов зробив простріл з флангу у штрафну “Поділля”, куди набіг Савошко, той прийняв м’яч та не влучив з вигідної позиції. На 58-й хвилині господарі домоглися свого. Гравці “Поділля” помилилися у власній штрафній, цим і скористалися господарі, Михайло Шестаков зрівнює рахунок 1:1. Досить швидко наші гравці вийшли знову вперед, досвідчений Віталій Каверін який вийшов на заміну – блискучою, філігранною передачею вивів Олександра Музичука один на один, Сашко під тиском захисника “Ниви” віддав передачу на вільного Якубова і Алішер розстріляв ворота Кулініча 2:1.

Далі було багато боротьби, штрафних, десь тактично більше фолили хмельничани, а гравці “Ниви” навісами зі стандартів намагалися знайти щастя біля воріт подолян. В цих епізодах вдало грали наші захисники, які вибивали м’яч подалі, це призводило до небезпечних контратак, але до взяття воріт діло не дійшло. Здавалося, що “Поділля” вже не віддасть перемогу, але на жаль сталося зовсім інакше. Вже у компенсований час після чергового штрафного господарі зрівняли рахунок. Гравець “Ниви” подав м’яч у штрафний майданчик “Поділля” на свого партнера, той у боротьбі з нашими захисниками, скинув м’яч вздовж воріт на ще одного партнера по команді, далі гравець “Ниви” пробив по воротах головою і влучив у поперечину, після якої м’яч зрадницьки відскочив до гравця вінничан, останньому залишилося тільки влучити у ствір воріт “Поділля”, на лінії яких намагався щось зробити, підстраховуючи нашого воротаря – Владислав Гресь, але 2:2. Прикро втрачати перемогу на останніх хвилинах матчу.

Отож фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию яка принесла для нашого “Поділля” одне очко на виїзді.

“Нива” Вінниця – “Поділля” Хмельницький 2:2

Голи: Шестаков, 58, 90+1 – Морговський, 32, Якубов, 65

“Нива”: Кулініч – Андрєєв, Гарванко, Долінський (Коровіков, 55), Дударенко, Музиченко, Савошко, Федосов, (А. Маляренко, 78), І. Маляренко (к), Хохлов, (Шаповаленко, 79), Шестаков. Запасні: Гурідов, Менжега, Яськов. Головний тренер: Денис Колчін.

“Поділля”: Дворник – Романюк (Худік, 61), Швець, Гресь, Джурко – Морговський (Муляр, 80), Ліповуз, Музичук (Тупік, 70), Шевченко, Бабак (Каверін, 59) – Якубов (Гайдаш, 90+2). Запасні: Нестеренко, Червінський, Панасенков. Головний тренер: Віталій Костишин.

Попередження: Долінський, 4, Федосов, 47, Коровіков, 69, Дударенко, 69 – Музичук 55, Гресь, 82