shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“Нива” Вінниця – “Поділля”. Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головний тренер “Поділля” Віталій Костишин і головний тренер “Ниви” Денис Колчін поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер «Поділля»:

– Емоції переповнюють, я незадоволенипй, що ми не втримали перемогу за 5-ть хвилин до кінця. Заслужили ми на перемогу чи ні? Це будемо розбиратися. Багато в нас було проблем зі стандартами, вже третю гру поспіль всі небезпечні моменти на наші ворота йдуть зі стандартів. Там десь пощастило, а сьогодні, ні. Все таки забили нам в кінці гри зі стандарту, очко на виїзді теж непогано, але після того як ми вигравали по ходу поєдинку і пропустили емоції інші.

Денис Колчін, головний тренер “Ниви”:

– Завжди не вистачає для перемоги майстерності, ніби проявили вольові якості, вирівняли рахунок, але багато браку в атакуючих діях і треба віддати належне супернику, вони використали всі свої можливості. Вони нанесли два удари в ствір воріт і забили два гола, це треба віддати належне майстерності суперника. Нам дуже важко дома грати, ми хочемо себе проявити, у хлопців з’явився якийсь психологічний бар’єр, не схожі на себе, хвилюються, через це велика кількість помилок. Можна сказати, що територіальна перевага була на нашій стороні, но ми не використали її, це все через те, що не вистачає майстерності.

За матеріалами: niva-v.com.ua