shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“Поділля” – “Нива” Тернопіль. Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головний тренер “Поділля” Віталій Костишин і головний тренер “Ниви” Віталій Шумський поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер «Поділля»:

Нічого коментувати, тільки можу сказати хлопцям спасибі за бажання, ну і звичайно за те що намагалися відігратися, намагалися нагнітати, намагалися грати у футбол, те що ми зараз просимо, того що у нас не було в минулому сезоні, більше бути з м’ячем, більше старатися грати у футбол, дійсно це вже помітно. Ну такий результат, для цього всього потрібний результат, але його не має. Команда з Тернополя зробила свою справу, забила на початку гол і потім оборонялася 90 хвилин якісно, мали моменти на контратаках, а так весь час все ми були з м’ячем, свої моменти не використали, хотілося їх більше мати в цій грі, бо ми завжди нагнітали після пропущеного голу і до останньої хвилини, хотілося зрівняти, но не вийшло.

Віталій Шумський, головний тренер “Ниви”:

Результатом ми задоволені, тому що перший раз виграли на виїзді, хоча я попереджав хлопців, що “Поділля” Хмельницький дуже хороша команда, плюс вних грає два футболіста, які пограли довгий час в Прем’єр лізі України, тут є сплав молодості з досвідченими футболістами. Розбирали гру “Поділля”, звичайно десь щось нам вдалося, багато не вдалося на жаль, але працюємо над тим, хоча були і хороші моменти, хотів би привітати усіх тернопільських вболівальників, подякувати за підтримку, тому що впринципі ми граємо всі для вболівальників, всім дякую, подякувати хочу і команді “Поділля”, показала команда в деяких моментах як треба грати колективний футбол, так і індивідуально дуже сильні хлопці, бажаю успіхів “Поділлю” в майбутніх зустрічах.

Прес-служба “Поділля”