“Буковина” – “Поділля”. Поразка на виїзді

Сьогоднішній виїзний поєдинок 7-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Буковина” Чернівці та “Поділля” Хмельницький завершився з рахунком 3:2

У сьомому турі хмельницьке “Поділля” очікував виїзний поєдинок у Чернівцях, де подоляни зіграли з “Буковиною”.

Те що поєдинок для подолян буде непростим, показали стартові хвилини першого тайму, коли “Буковина” повела у рахунку, це Роман Кузів не сильно пробив з середньої відстані по воротах “Поділля”, наш голкіпер Сергій Дворник намагався зловити м’яч до рук, але помилився у цьому епізоді і м’яч опинився у сітці воріт. Майже одразу подоляни зрівняли рахунок, на 14-й хвилині Віталій Каверін у боротьбі в штрафному майданчику з захисником “Буковини” заробив пенальті який вдало виконав Олександр Музичук. Далі подоляни почали контролювати м’яч і намагалися створювати небезпечні моменти біля воріт господарів. На 25-й хвилині небезпечно пробивав Віталій Каверін, м’яч полетів повз ворота “Буковини”. На 43-й хвилині гравці “Буковини” відзначилися вдруге, Боженко увірвався в штрафний майданчик “Поділля”, обіграв Греся та віддав передачу на Батрака який розстріляв впритул ворота нашої команди 2:1. Саме за такого рахунку команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався без особливих моментів які могли призвести до голу, здебільшого точилася боротьба у центрі поля. На 59-й хвилині небезпечно здалеку по воротах “Буковини” пробивав Музичук, але не точно. На 63-й хвилині після подачі зі штрафного, головою пробивав наш захисник Сергій Швець, повз ворота. У свою чергу “Буковина” могла відзначитися голом, біля власної штрафної помилився Сергій Швець, м’яч підхопив гравець господарів Мунтян і пробив по воротах Сергія Дворника, у цьому епізоді наш голкіпер зіграв надійно, відбивши м’яч. А на 80-й хвилині подоляни зрівняли рахунок, Олександр Музичук вдало розібрався у штрафній господарів і пробив по воротах суперника, м’яч влучив у захисника “Буковини” і рикошетом залетів у ворота. Але подоляни майже одразу пропустили, Мунтян у штрафному майданчику “Поділля” скинув м’яч на свого одноклубника Павлюка, який влучно пробив та зробив рахунок 3:2.

Отже фінальний свисток арбітра зафіксував чергову поразку “Поділля”

“Буковина” – “Поділля” 3:2

Голи: Р. Кузів, 6, Батрак, 43, Павлюк – Музичук, 14, 80

“Поділля”: Дворник – Романюк (Муляр,68), Гресь (Погорілий, 71), Швець, Джурко – Морговський (Панасенков,75), Ліповуз, Музичук, Худік (В. Шевченко, 45), Каверін – Якубов (Бабак, 63). Запасні: С. Шевченко, Червінський, Тупік, Гайдаш. Головний тренер: Віталій Костишин.

Попередження: Худік, 36, Бабак, 79 – Мєлконян 45+1, Понєдєльнік, 63