“Поділля” – “Черкащина-Академія”. Чергова поразка господарів та вольова перемога гостей

Сьогоднішній домашній поєдинок 8-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Поділля” та “Черкащина-Академія” завершився з рахунком 1:2

Перший тайм команди розпочали спокійно без особливих моментів, здебільшого точилася боротьба у центрі поля. На 10-й хвилині подоляни забили неочікуваний і в той же час шедевральний гол, це Андрій Муляр наважився на удар з центру поля, м’яч по неймовірній траєкторії залетів за комірець голкіперу гостей -1:0. Окрилені успіхом подоляни створили ще пару небезпечних моментів, Муляр міг зробити дубль, коли пробивав в штрафному майданчику гостей, але воротар кінчиками пальців відбив удар нашого півзахисника. Другий момент був у Віталія Каверіна, який пробивав з небезпечної позиції, але знову ж таки голкіпер гостей був на висоті. На 36-й хвилині подоляни пропустили гол після кутового, відзначився Олександр Сафонов. Отож команди пішли на перерву за рахунку – 1:1.

У другому таймі гравці “Поділля” на правах господарів намагалися шукати щастя біля воріт гостей. Пробивав по воротах нестримний Віталій Каверін, який традиційно створював моменти для партнерів своїми передачами, але голкіпер гостей був на висоті. У середині другого тайму мав нагоду відзначитися Алішер Якубов, який пробивав з вигідної відстані по воротах гостей, але голкіпер відбив м’яч на кутовий. А під завісу другого тайму “Черкащина-Академія” вийшла вперед та здобула вольову перемогу, після помилки захисників “Поділля” у власному штрафному майданчику, м’яч опинився у Андрія Сторчоуса, який і встановив остаточний рахунок – 2:1 у цьому поєдинку.

“Поділля” – “Черкащина-Академія” 1:2

Голи: Муляр, 10 – Сафонов, 36, Сторчоус 89

“Поділля”: Дворник – Романюк, Гресь, Швець, Джурко – Морговський (Якубов,79), Ліповуз, Музичук, Муляр (Худік,83), Каверін – Бабак. Запасні: С. Шевченко, В. Шевченко, Червінський, Панасенков, Погорілий, Гайдаш. Головний тренер: Віталій Костишин.

“Черкащина-Академія”: Панченко – Кошелюк, Тарасенко, Бурлін, Чорний, Сафонов, Євдокимов (Тищенко,70), Зеленевич (Тенжицький,87), Тимофієнко (Бойко,87), Сторчоус – Локтіонов. Запасні: Марченко, Передерій, Орел, Шурубура.

Попередження: Швець, 79 – Євдокимов, 68.