shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“Поділля” – “Черкащина-Академія”. Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головний тренер “Поділля” Віталій Костишин і головний тренер “Черкащини-Академії” Олександр Кирилюк поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер “Поділля”:

Граємо добре, але всім потрібен результат, ніхто не хоче дивитися на гру, будемо робити висновки, бо звісно місту потрібен результат. Зараз мені подобається як грає наша команда,але в кожній грі в нас хтось випаде, хтось придумає якусь дитячу помилку, через яку ми втрачаємо результат. Гра в нас є, граємо добре, але прикрі помилки які робляться на останніх хвилинах матчу, на жаль нам не приносять результату. Я не думаю, що ми сьогодні заслужили на поразку так само як і в попередніх іграх. Граємо добре у футбол, а не має результату, а збиватися на гру щоб бити вперед і був результат, так ми ні до чого не дійдемо, хлопців не навчимо грати, вони нікому не будуть потрібні з таким футболом, да можемо дати результат на короткий час, але якоїсь перспективи в такому футболі не буде, Тому я буду вибирати тільки якісний футбол. А результат від нас нікуди не дінеться, він прийде.

Олександр Кирилюк, головний тренер “Черкащини-Академії”:

Коли команда здобуває перемогу на заключних хвилинах, я думаю не тільки я, але любий тренер буде задоволений. Що стосується самої гри у виконанні нашої команди, були моменти, де я незадоволений, а де команда демонструвала гру про яку ми говорили і планували, але це футбол, не може все виходити так як ти задумав до гри. Ми готувалися до цієї гри, продивлялися матчі наших суперників і ми знали, що це дуже непогана команда яка вміє контролювати м’яч, яка вміє атакувати і не дивлячись на це, що команда зараз знаходиться на такому незавидному місці, але вона демонструє дуже непоганий футбол, підтвердженням цього є сьогоднішня гра.Тому, те що в нас не виходило, це заслуга суперника, тому що вони не давали нам провести, ті атаки які ми наприклад планували, вони пресингували, перекривали зони, не давали нашим гравцям часу і простору для якогось маневру, але слава Богу що так закінчилась гра і ми дограли до кінця і я думаю що це винагорода за те старання які проявили гравці.

Прес-служба “Поділля”