shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“Поділля” – “Верес”. Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головний тренер “Поділля” Віталій Костишин і головний тренер “Вересу” Олег Шандрук поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер “Поділля”:

Не той настрій коментувати гру, просто не хочеться нічого говорити, через них, не знаю можна їх обзивати чи ні. Не хочеться через них коментувати гру, працювати взагалі. М’яч вилітає на три метра від епізоду, він ставить пенальті. В нас теж всю гру фолили в штрафній проти Бабака, тримають руками він падає, став пенальті. А в нас виходить вони головні актори в серіалі футбол в Україні, а ми другорядні такі, там масовка, команди. Про який футбол можна говорити, хто грав, хто не грав. Про гру, ми може і не заслужили перемоги, але і програшу теж не заслужили, нічийна гра, “Верес” нічим нас не переграв.

Олег Шандрук, головний тренер “Вересу”:

Результатом задоволений, по грі в мене є питання, не вдалося те, що би хотілося бачити на полі звичайно, але і такі ігри бувають, я радий що у нас три очки. Суперник хороша молода команда, яка знає що робити на полі, як робити, тому ми знали що легко не буде.

Прес-служба “Поділля”