“Минай” – “Поділля”. Мінімальна поразка на виїзді

Сьогоднішній виїзний поєдинок 11-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Минай” та “Поділля” завершився з рахунком 1:0

У одинадцятому турі хмельницьке “Поділля” очікував виїзний поєдинок на Закарпатті, де подоляни зіграли з “Минаєм” із села Минай. На звітний поєдинок команда “Поділля” вирушила за день до гри, так як відстань до суперника є не малою.

Перший момент у першому таймі створили господарі на 7-й хвилині, по воротах нашої команди пробивав головою Гегедош, але удар виявився несильним і Старущенко без проблем забрав м’яч до рук. На 10-й хвилині Старущенко виручив “Поділля” у епізоді коли Пиняшко намагався прокинути м’яч у штрафній і таким чином обіграти голкіпера, Анатолій дотягнувся рукою до м’яча та вибив його з під ніг гравця “Минаю”. Майже одразу гравці “Поділля” відповіли своїм моментом, пробивав головою Ян Морговський, але не сильно і голкіпер “Минаю” забрав м’яч до рук. На 32-й хвилині подоляни мали непогану нагоду відзначитися, це Бабак з вигідної позиції пробивав по воротах господарів, Мелашенко зафіксував м’яч у руках. Через декілька секунд “Минай” відповів атакою, пробивав Кобін вище воріт. На 38-й хвилині після прострілу Кобіна пробивав Пиняшко, вище воріт. На перерву команди пішли за рахунку 0:0

На початку другого тайму гравці нашої команди знову створили небезпечний момент, Ян Морговський у штрафній господарів наніс удар по воротах Мелашенка, знову ж таки голкіпер “Минаю” забрав м’яч до рук. На 67-й хвилині господарі вийшли вперед, це Роберт Гегедош з флангу зробив передачу у штрафну “Поділля”, наш захисник Владислав Гресь намагався перервати цю передачу, але зрізав м’яч у свої ворота, 1:0. Загалом гравці “Минаю” мали кілька небезпечних моментів біля воріт нашого голкіпера, але вдалі дії захисників та голкіпера нейтралізували ці моменти. Отож поєдинок завершився із рахунком 1:0

“Минай” – “Поділля” 1:0

Гол: Гресь, 68, (аг)

“Минай”: Мелашенко – Беца, Ощипко, Минайленко, Стасюк, Гавриленко, Микуляк (Образцов, 87), Пиняшко (Смокоровський, 90+2), Кобін (Шпак, 85), Нурієв (Лобода, 81) – Гегедош (Федак, 90+4) . Запасні: Сидоренко, Капустей, Бабій, Сухомлин, Бабенко. Головний тренер: Ігор Харьковщенко

“Поділля”: Старущенко – Червінський, Швець, Гресь, Штаненко – Ліповуз (В.Шевченко, 76 ), Муляр (Гладкий, 82), Музичук, Бабак (Панасенков 90+1), Морговський (Гайдаш, 89) – Якубов. Запасні: Дворник, Романюк, Намуйлик, Худік. Головний тренер: Віталій Костишин.

Попередження: Пеняшко, 64 – Муляр, 59, Червінський,79