shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“Минай” – “Поділля”. Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головний тренер “Поділля” Віталій Костишин і головний тренер “Минаю” Ігор Харьковщенко поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер “Поділля”:

Не вистачило нам терпіння, витримати. Ми спочатку побудували гру на контратаках, зробили плотність біля своєї штрафної, тому що ми не захотіли грати відкритий футбол з “Минаєм”, але розраховували на контратаки, атаки в нас були і моменти були, але на жаль ми не скористалися тими моментами які були. Якщо не забивати, то звісно важко розраховувати на якийсь позитивний результат. Ми пропустили гол, нерозібралися, потрібно буде дивитися, воротар із захисником, захисник в свої ворота зрізав. В нас кожну гру знайдеться хтось, хто щось зачудить, така ситуація.

Ігор Харьковщенко, головний тренер “Минаю”: 

Ми розуміли, що буде дуже важка гра, дуже важка. Зрозуміло, що суперник буде закриватися, і в нас команда трохи втомлена була, і що буде дуже важко. Нам потрібний був гол, швидкий гол, ми не забили, і через це важка гра вийшла. Ми аналізуємо і бачимо, що з останніми командами нам завжди дуже важко даються ігри. Ми підняли вже багато команд із дна турнірної таблиці, а тепер вони нам наступають на гланди, і ми зараз боялися із тренерським штабом щоб не сталося зворотнього, того ж самого, ми раді, що хлопці витримали, виграли, це їхня заслуга.

за матеріалами: fcminaj.com