“Поділля” – “Полісся”. Довгоочікувана домашня перемога подолян

Сьогоднішній домашній поєдинок 12-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Поділля” та “Полісся” завершився з рахунком 2:0

У цьому сезоні “Поділля” ще не здобувало перемог у рідних стінах. Та і загалом наша команда 10-ть матчів поспіль не вигравала. Але прикра серія невдач завершилася у 12-му турі у грі проти “Полісся”. Нарешті у стартовий склад нашої команди повернувся досвідчений капітан Олександр Воловик який відновився після пошкодження. Також у старті вийшов не менш досвідчений Віталій Каверін який пропускав виїзний поєдинок проти “Минаю” теж через пошкодження. Сміливо можна було заявити, що “Поділля” підійшло до поєдинку проти команди із Житомира у бойовій готовності.

Перший тайм команди грали на рівних у боротьбі. Гравці “Поділля” на правах господарів краще контролювали м’яч та намагалися традиційно будувати свої атаки через досвідченого Віталія Каверіна. Перший момент “Поділля” можна пригадати після навісу із кутового, коли Сергій Швець небезпечно пробивав головою, вище воріт. “Полісся” відповіло ударом свого гравця з-за меж штрафного майданчика, з цим пострілом впорався Старущенко, забравши м’яч до рук. На 35-й хвилині поєдинку “Поділля” повело у рахунку, це Віталій Каверін шедевральною передачею із правого флангу вивів Бабака на ударну позицію, наш півзахисник пройшов у штрафну та точно пробив у дальній кут воріт гостей – 1:0. Одразу після голу Віталій Каверін заробив небезпечний штрафний для нашої команди, але особливої небезпеки стандарт не приніс. Атакою відповіли гравці “Полісся”, гравець гостей пробивав по воротах нашої команди, голкіпер “Поділля” був на висоті. Команди пішли на перерву за рахунку – 1:0.

Одразу на початку другого тайму гості створили небезпечний момент, Суханов увірвався у штрафний майданчик господарів та пробив у падінні по воротах нашої команди, Старущенко ногами відбив м’яч на кутовий. Наступну атаку провели подоляни, внаслідок якої подвоїли рахунок у зустрічі та викликали шалені овації власних вболівальників. Невтомний Каверін відзначився другою результативною передачею, а все почалося з контрвипаду, Музичук зробив довгу передачу на Каверіна той відразу відпасував на Якубова, в цей час голкіпер гостей Мозіль вибіг із воріт, а нападник “Поділля” вже фактично пробив по пустих воротах – 2:0.

Після цього команди обмінялися небезпечними ударами по воротах, але вони не призвели до голу. Варто відзначити, що подоляни провели заключну половину другого тайму у більшості. Гравець “Полісся” Суханов сфолив два рази на гравцях “Поділля”, спочатку на Бабаку, а потім на Воловику, і отримав два попередження які перетворилися у червону картку. Мали господарі непогані моменти збільшити рахунок у цьому поєдинку, в першому епізоді віч на віч із голкіпером вийшов Бабак, йому не вдалося переграти воротаря “Полісся”. А в другому епізоді вирвався на побачення із Мозілем наш півзахисник Намуйлик, зумівши витіснити із цього епізоду тільки кутовий. Отож поєдинок завершився із рахунком – 2:0 який приніс першу домашню перемогу “Поділля” у цьому сезоні.

“Поділля” – “Полісся” – 2:0

Гол: Бабак, 35, Якубов, 49

“Поділля”: Старущенко – Червінський, Швець, Воловик (Гресь, 90+1), Штаненко – Ліповуз, Муляр, Музичук (Намуйлик, 82), Каверін, Бабак (Морговський, 75) – Якубов (Гладкий, 89). Запасні: Нестеренко,Романюк, Панасенков, В. Шевченко, Гайдаш. Головний тренер: Віталій Костишин.

“Полісся”: Мозіль – Чередніченко, Кузнецов, Іванов, Лещенко (Поручинський, 55) – Ходуля (Сокуренко, 90), Семчук (Баранов, 85), Шишигін (Суханов, 39), Дячук (Захаревич, 43), Скепський, – Галенков. Запасні: Литвиненко, Демчик. Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

Попередження: Скепський, 14, Іванов, 37, Суханов, 70, Семчук, 73 – Музичук, 15, Бабак, 67, Швець, 84

Вилучення: Суханов, 70 (друге попередження)