shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Віталій Володимирович Костишин – найкращий тренер 12-го туру у Другій лізі

Всеукраїнське об’єднання тренерів традиційно аналізує підсумки матчів кожного туру Другої ліги у групах “А” і “Б” та визначає кращого тренера туру. Цього разу найкращим тренером 12-го туру у Другій лізі було обрано головного тренера нашої команди – Віталія Костишина.

На офіційному сайті Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу зазначена інформація про оцінки нашому тренеру, отже оцінку тренеру було надано за такими критеріями:

1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)
Десять турів від липня місяця не могло виграти «Поділля». Хмельничани посилилися по ходу сезону, боролися щотуру (рідко кому програючи з не мінімальним рахунком), однак все не могли зачепитися за результат. Переграти географічних сусідів у настільки складній турнірній ситуації – це солідне досягнення та дуже надихаюча подія.
2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 4
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)
Відзначимо, що «Поділля» багато турів страждало від кадрових проблем. Але цього разу більшість із давніх клієнтів лазарету змогли взяти участь у грі. Із давніх лідерів давно не грає лише Джурко. Зате змогли зіграти найдосвідченіші – захисник Воловик та атакувальний півзахисник Каверін. Це й визначило, до речі, долю протистояння.
3. Майстерність в роботі з кадрами – 5
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)
Порівняно з матчем у Минаї, хмельничани провели дві перестановки. Замість Греся в обороні вийшов Воловик, а замість Морговського у півзахисті – Каверін. При цьому варто відзначити цікавий факт – відразу семеро гравців команди це літні новачки. Хтось із них (як Якубов, Музичук чи навіть Каверін із Воловиком) повернувся в рідні краї, інші – поповнили «Поділля» й відразу ж заграли на досвіді чи посівши вакантне місце.
4. Тренерська майстерність – 4
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)
Звичайно, треба розуміти, що для «Поділля» на першому місці в матчі із потужним суперником був результат – звідси багато боротьби, вертикальний футбол, велика емоційність та напруженість протистояння. Тренерський штаб виставив досить різнобарвний і насичений півзахист, зате відразу кілька швидких гравців були готовими стартувати на передачу на хід, що й допомогло в гольових комбінаціях.
5. Накопичувальний критерій – 4
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)
Очки давалися «Поділлю» дуже важко, а перемоги – й поготів (їх зачекалися від стартового туру). Однак час грає на хмельничан – у них багато новачків, які давно не мали ігрової практики, відновилися після травм і не проходили збори з командою. За таких обставин команда набирає по ходу сезону, тож її результати покращуватимуться, а перемоги ще прийдуть не раз.
Лауреат 12-го ігрового тижня в номінації «Тренер тижня» в Другій лізі:
Віталій Костишин («Поділля»)
Середній бал – 4,4

за матеріалами: uafc.org.ua