shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Анатолій Старущенко та Віталій Каверін – у збірній 12-го туру Другої ліги яку очолив Віталій Костишин

Видання Sport Arena визначило кращих гравців 12-го туру у Другій лізі та включило їх до символічної збірної туру. Приємно відзначити, що в цій збірній опинилися голкіпер та півзахисник нашої команди Анатолій Старущенко і Віталій Каверін.

Як зазначається на офіційному сайті Sport Arena:

Воротар – Анатолій Старущенко (Поділля)

Вперше з літа Поділля змогло не пропустити на своєму полі – у цьому таїться причина успіху команди, яка зуміла обіграти одного із лідерів. Досвідчений Старущенко, який прибув у Хмельницький після виступів у Таджикистані та українській Першій лізі, вступав у гру розважливо, справився з кількома ударами Скепського, Суханова, Семчука. Надійні тили стали фундаментом загалом успішної гри подолян.

Атакувальний півзахисник – Віталій Каверін (Поділля)

Колись Каверін подавав величезні надії в Динамо та Дніпрі, пройшов вікові збірні. Але зараз перезавантажує кар’єру в команді рідного міста. І цей альянс – успішний як для самого гравця, так і для Поділля. Віталій просто-таки розірвав редути житомирян. Із його, щонайменше, чотирьох потенційно гольових передач Бабак та Якубов реалізували дві. Міг забивати і сам Каверін. Ще кілька таких матчів – і ми зможемо констатувати, що Віталій повернувся до найкращого футболу в кар’єрі.

Хочеться привітати хлопців із цим досягненням та побажати не зупинятися на досягнутому.

Також хочеться пригадати, що найкращим тренером 12-го туру було визначено головного тренера “Поділля” – Віталія Костишина

за матеріалами: sportarena.com