“Чайка” – “Поділля”. Виїзна перемога нашої команди у непростому поєдинку

Сьогоднішній виїзний поєдинок 13-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Чайка” та “Поділля” завершився з рахунком 0:1

Початок першого тайму видався досить вдалим для нашої команди, гравці “Поділля” взяли під свій контроль м’яч та почали створювати моменти біля воріт господарів. Перший такий момент відбувся на 5-й хвилині, коли наш гравець пробивав по воротах Мусієнка, голкіпер “Чайки” зіграв надійно. Вже в наступній атаці подоляни забили гол, після вкидання аута, м’яч опинився у Гладкого, наш нападник увірвався в штрафну господарів та пробив у ближній кут воріт, Мусієнко був безсилим у цьому епізоді -1:0. Після голу гравці нашої команди створили ще декілька небезпечних атак. Спочатку Бабак пробив по воротах господарів, м’яч пролетів повз ворота. А в наступній атаці з-за меж штрафного майданчику пробивав Гладкий, голкіпер “Чайки” відбив м’яч.

Господарі намагалися будувати свої атаки через дальні передачі які прямувалися у штрафну “Поділля”. На 27-й хвилині вони створили хороший момент, потужно по воротах нашої команди пробивав гравець господарів, Старущенко у стрибку перевів цей м’яч на кутовий. Також слід відзначити, що під завісу першого тайму мали свої моменти Каверін та Гладкий, після удару Каверіна надійно зіграв Мусієнко, а у моменті після удару Гладкого м’яч пролетів вище воріт. На перерву команди пішли за рахунку 1:0.

Другий тайм пройшов за тим же сценарієм. Футболісти “Чайки” намагалася грати своїм стилем та шукати щастя біля воріт “Поділля”. На 57-й хвилині гравець господарів сильним ударом пробивав по воротах подолян, м’яч по траєкторії летів у дев’ятку, наш голкіпер здійснив блискучий сейф у падінні та перевів м’яч на кутовий. Подоляни відповіли своїм моментом, невтомний Гладкий який загалом видав хороший поєдинок, знову опинився у центрі уваги, наш гравець видряпав м’яч у захисників “Чайки” та пробив по воротах, але трохи не точно. Під завісу другого тайму господарям вдалося на деякий час примусити наших гравців відбиватися, подоляни зусилями голкіпера та захисної лінії вистояли та здобули важливу стратегічну перемогу на виїзді – 1:0

“Чайка” – “Поділля” – 0:1

Гол: Гладкий, 8

“Чайка”: Мусієнко – Грабчак, Помазан, Пономаренко, Задорожнюк – Цурупін, Бартошук (Савійсько, 73), Баранович, Насімі (Доу, 45), Мірошников (Сухенко, 83)  – Тименко (Панфілов, 59).  Запасні: Шкарбан, Мохначук, Зіпцер. Головний тренер: Олексій Поздняков.

“Поділля”: Старущенко – Червінський, Швець, Воловик, Штаненко – Ліповуз, Муляр, Гладкий (Намуйлик, 61 (Панасенков , 90+2), Каверін (Гайдаш, 80), Бабак (Романюк, 78) – Якубов (Морговський, 66). Запасні: Нестеренко, Худік. Головний тренер: Віталій Костишин.

Попередження: Помазан, 38 – Муляр, 19, Швець, 90