shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“Поділля” – “Нива” Вінниця. Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головний тренер “Поділля” Віталій Костишин і головний тренер “Ниви” Денис Колчін поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер “Поділля”:

Сподобався звичайно результат – 2:0. Ми виграємо дома з Вінницею, звісно приємно, можу тільки сказати велике дякую футболістам, не все виходило, було багато боротьби, ніхто нехотів поступатися, Вінниця приїхала за перемогою, ми теж хотіли дома перемогти при своїх вболівальниках. Тільки слова подяки своїм футболістам, вони сьогодні дійсно молодці. Всі зробили певний вклад в перемогу, когось було видно більше, когось менше, кожен займався своїми обов’язками прямими і вони достойно всі виконувалися, когось непотрібно щоб було видно на футбольному полі він зробив свою роботу, комусь потрібно було, вони сьогодні як я просив вийшли цілою командою і повернулися в роздягальню цілою командою, тобто зробили все по максимуму. Цей результат що зараз є, ми потихенько до нього йшли, які в нас були ігри, не дуже все було яскраво, буквально навіть місяць, два назад, але потихенько, хлопці молодці старалися, виходять зараз показують непоганий футбол, це все підкріплено результатом.

Денис Колчін, головний тренер “Ниви”:

Складно коментувати коли програєш, бути об’єктивним, зараз емоції переповнюють. Хочу привітати “Поділля” з перемогою, терпіли хлопці суперники наші, терпіли і поступово, поступово знайшли можливість щоб забити гол, а потім вже на контратаці зіграли. Наші хлопці багато працюють на тренуваннях, стараються в іграх, але на жаль крім старання звичайно невистачає виконуючої майстерності нашим футболістам, тому що системно так сказати щоб команда провалювалася я не можу, а вот такі індивідуальні речі, індивідуальні єдиноборства, можливість розпорядитися у ключових моментах як в атаці так і в обороні нам невистачає майстерності і приходиться такі гіркі пігулки ковтати як в сьогоднішній грі.

Прес-служба “Поділля”