shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“Поділля” – “Буковина”. Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу головний тренер “Поділля” Віталій Костишин і головний тренер “Буковини” Віктор Мглинець поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер “Поділля”:

Зовсім незадоволені цим результатом, незадоволений відношенням футболістів до сьогоднішньої гри. “Буковина” вийшла з бажанням набагато більшим тому нам було важко. Деякі футболісти захотіли сьогодні походити по футбольному полі, потрібно всім одинадцятьом футболістам прикладати зусилля щоб перемагати, а у нас цього не було на футбольному полі, тому ми зовсім незадоволені діями футболістів. Не може грати п’ять чоловік, потрібно щоб була команда, без цього ми не можемо виграти гру, звісно були у нас гарні моменти, реалізовувати такі моменти потрібно, що у Гладкого, що у Якубова, це майстерність.

Віктор Мглинець, головний тренер “Буковини”:

Гра була обоюдно гострою я вважаю, але все таки більш гострі випади були у господарів, хоча ці випади ми самі собі придумали. Ми подаємо кутовий і в наші ворота виходять один на один, ми б’ємо штрафний, небезпечний момент біля наших воріт. Такі моменти самі собі створювали, але в той же час що стосується наших моментів, такі на пів моменти, там недоходило до логічного завершення, пару подач було щось так поруч, навіть не знаю, по контролю м’яча не погано, може навіть перевершували в деяких епізодах, але не було завершення. Десь може нічия, не те що закономірний результат, але мабуть заслужена нічия для нашої команди, не знаю як господарі, але я думаю ми на нічию награли як мінімум, що стосується результату, я звичайно задоволений так як не зовсім вдало в нас складаються справи, довго не можемо забити, як і сьогодні, але надіюсь що все буде нормально, а так поки живемо.

Прес-служба “Поділля”