“Черкащина-Академія” – “Поділля”. Виїзна поразка перед зимовою перервою

Сьогоднішній виїзний поєдинок 17-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Черкащина-Академія” Білозір’я та “Поділля” Хмельницький завершився з рахунком 3:1

Подоляни вирушили на виїзну гру до суперника не оптимальним складом, через дискваліфікацію пропускав матч Муляр, також у складі “Поділля” не було травмованих Каверіна, Штаненка, Джурка, Романюка та голкіпера Старущенка. Був відсутній через сімейні обставини Олександр Воловик. Та ще й по дорозі до суперника нашу команду спіткала неприємна ситуація у команди зломався автобус, дякуючи футбольному клубу “Черкащині-Академії”, за те що надали свій автобус, подоляни вчасно добралися на гру.

Перші хвилини першого тайму пройшли за переваги господарів і вже на 3-й хвилині матчу гравці “Черкащини-Академії” провели атаку, небезпечно пробивав гравець господарів, повз ворота. Подоляни на деякий час відвели гру від своїх воріт і намагалися будувати свої атаки, але до голу вони не призвели. На 20-й хвилині господарі повели у рахунку, після навісу у штрафну “Поділля”, головою пробив Локтіонов, голкіпер нашої команди намагався дотягнутися до м’яча та зіштовхнувся з Сторчоусом який встиг заштовхати “круглого” на лінії у пусті ворота – 1:0. Гравці нашої команди відповіли ударом Якубова, наш нападник підробив собі м’яч та пробив з-за меж штрафної по воротах господарів, Марченко зіграв надійно у цьому епізоді та забрав “шкіряного” до рук. Під завісу першого тайму голкіпер “Поділля” здійснив блискучий сейв відбивши м’яч на кутовий після сильного удару гравця “Черкащини-Академії”. На перерву команди пішли за рахунку – 1:0.

У другому таймі гравці нашої команди намагалися грати через контратаки, намагаючись зрівняти рахунок. Але на 52-й хвилині господарі подвоїли рахунок у матчі, це Локтіонов сильно пробив з правого флангу у кут воріт “Поділля” – 2:0. Після голу гравці “Черкащини-Академії” продовжили контролювати м’яч і атакувати та створили ще декілька небезпечних атак, одна з яких призвела до третього голу в ворота нашої команди, після подачі кутового гол забив Тарасенко – 3:0. Подоляни боролися до кінця і показали характер як наслідок на 81-й хвилині заробили пенальті яке вдало виконав Якубов – 3:1. Гравці “Черкащини-Академії” одразу у своїй першій атаці після пропущеного голу заробили пенальті у відповідь, яке взявся виконувати Тимофієнко і не зумів переграти нашого голкіпера, Дворник вгадав напрямок польоту м’яча та забрав його до рук. Отже фінальний свисток арбітра зафіксував поразку нашої команди у останьому поєдинку перед зимовою перервою із рахунком – 3:1.

“Черкащина-Академія” – “Поділля” – 3:1

Голи: Сторчоус, 20, Локтіонов, 54, Тарасенко, 63 – Якубов, 81

“Черкащина-Академія”: Марченко – Кошелюк, Тарасенко, Бурлін, Орел – Зеленевич, Євдокимов, Тищенко (Бойко, 68), Тимофієнко, Сторчоус (Тенжицький, 76) – Локтіонов. Запасні: Панченко, Шведенко, Нікішов, Стрикаль, Недождій. Головний тренер: Олександр Кирилюк.

“Поділля”: Дворник – Швець, Червінський (Гайдаш, 69), Гресь (Гладкий, 75), Морговський – Ліповуз, Шевченко, Музичук, Панасенков, Бабак – Якубов (Якобчук, 86). Запасні: Нестеренко. Головний тренер: Віталій Костишин.