Відбувся товариський матч між ФК «Поділля» – ФК «ОДЕК»

Десятого березня, весняного сонячного дня, на стадіоні ДЮСШ – 1 відбувся товариський матч між ФК «Поділля» – ФК «ОДЕК». До Хмельницького завітала команда із міста Оржів, Рівненської області, команда що має досягнення у аматорському футболі, які власне вона і продемонструвала у гостях, хоча і наша команда теж має великий послужний список. Спочатку, свою спортивну гостинність проявив капітан команди Андрій Ліповуз, а згодом, остаточно її закріпив наш напівзахисник Віталій Каверін, який влучно пробив і відкрив рахунок у матчі – 1:0. Подоляни почали вести.
Проте, після перерви все змінилося… Вже на початку другого тайму футболісти ФК «ОДЕК» у напруженій боротьбі зрівняли рахунок – 1:1. Чим значно здивували тренерів обох команд, а у згодом наша команда вчергове отримала “на горіхи” і рахунок став 1:2.

Що ж, участь Хмельничан у попередньому турнірі міського голови не минула безслідно, команда частково виснажилась виборовши друге місце, було багато гарних моментів довести результат до рахунку 2:2, проте не цього разу.

Дякуємо нашим вболівальникам на трибунах і любителям футболу за підтримку, та очікуємо наступного, не менш цікавого матчу у Вінниці, де наш футбольний клуб 13 березня зійдеться у двобої проти «Ниви».