Команда «Поділля» провела черговий контрольний поєдинок у місті Вінниця

13 березня, команда «Поділля» провела черговий контрольний поєдинок. Наша команда приймала участь у грі на виїзді, у місті Вінниця з місцевим футбольним клубом «Нива».

Клуб «Поділля» розпочав активну гру вже в першому таймі, незважаючи, по різним причинам, на відсутність у поєдинку ряду гравців основного складу – Воловика, Греся, Ліповуза, Музичука.

Наші гравці проводили одну атаку за іншою, проте ворота суперника залишились без голу. Натомість, у матчі був лише один єдиний забитий м’яч у воротах, і ці ворота виявились команди гостей з Хмельницького. Підсумковий результат матчу – 1:0.

«Наша команда недопрацювала, ми мали багато нереалізованих моментів. Ми у грі були не гіршими по другому тайму та могли зрівняти рахунок, але гра завершилась на користь іншої команди. Результатом ми незадоволені, та будем виправлятись у наступному матчі», – зазначив головний тренер

24 березня наша команда буде грати у товариському матчі з командою прем’єр ліги ФК Львів, у місті Львові.