shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ФК «Поділля» зустрівся із представником Прем’єр-ліги.

У минулу неділю 24 березня, наша команда провела свій черговий товариський поєдинок в рамках підготовки до чергової частини чемпіонату України в другій лізі, який розпочнеться вже незабаром.

Цього разу нашим суперником став ФК «Львів», який зараз виступає в українській Прем’єр-лізі та показує досить гарні спортивні досягнення. Даний матч відбувся у Добротворі Львівської області. Хмельничани, були представленні максимально потужним складом.

ФК Львів: Саранавський, Фатєєв, Парамонов, Вісенте, Воронін, Альваро, Джонатан, Шина, Приймак, Кадіна, Пернамбуко.

ФК Поділля: Дворник, Морговський, Воловик, Швець, Гресь, Каверін, Ліповуз, Шпікула, Муляр, Музичук, Гладкий.

«Наша команда цього разу грала значно краще ніж минулого, проте знову залишилось багато нереалізованих моментів у матчі, адже ми могли перемогти. Я просив хлопців грати так, щоб потім було не соромно повертатися додому, та дивитись в очі нашим вболівальникам, адже вони чекають від нас гідної гри. Матч був досить гострий, поле та погода гарна, в цілому я залишився задоволений грою нашої команди на виїзді, з урахуванням спортивного рівня нашого суперника. Наші хлопці витримали два тайма напруженої гри, та демонстрували на полі професіоналізм. Можу з впевненістю підсумувати, що з цієї зустрічі ми отримали гарний футбольний досвід», – зазначив головний тренер Віталій Костишин.

Рахунок матчу Львів – Поділля 0:0