shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» зіграло з ФК «Колос»

1 квітня ФК «Поділля» провів свій черговий матч, зігравши на Київщині із ФК «Колос» з Ковалівки, де наша команда завершила підготовку до весняної частини змагань у другій лізі. Головний тренер ФК «Поділля» застосував у грі увесь головний склад команди, та опрацьовував нові стратегії у грі.

На полі грали: С. Дворник, С. Швець, О Воловик, В. Гресь, Я. Морговський, О. Музичук, А. Ліповуз, Я. Шпікула, В. Каверін, А. Гайдаш, К. Бабак, А. Панасенков, В. Погорілий та А. Романюк, який вимушено замінив травмованого Я. Шпикулу.

Попри рівні можливості та гру, «Поділля» завершувало матч з «сухою» нічиєю, але нажаль, наприкінці поєдинку, наші суперники заробили пенальті для нашої команди, в результаті якого ми отримали гол. У підсумку зустрічі рахунок матчу 1:0 на користь господарів поля.

«Наша команда цього разу грала не погано, проте знову залишилось багато нереалізованих моментів у матчі, адже ми могли завершити гру як мінімум нічиєю, але випадкова ситуація цьому завадила. Я спілкувався з хлопцями після матчу, і вони розуміють що подібне у наступній грі неприпустимо. Також, у цьому матчі, ми опрацювали нову тактику, яку вже будемо незабаром демонструвати нашим вболівальникам у наступному футбольному турі»,– зазначив головний тренер Віталій Костишин.