shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

НОВАЧКИ “ПОДІЛЛЯ”. ХТО ПІДСИЛИТЬ КОМАНДУ НА НОВИЙ СЕЗОН?

Вже незабаром старт у новому сезоні (2019-2020) ПФЛ , Другої ліги України. В команді відбулось багато змін. З’явились нові гравці , з деякими  клуб вже підписав контракт, а з деякими ще планує.

До вашої уваги ті гравці, з ким вже підписаний контракт :

  1. Федоренко Андрій Степанович – Голкіпер. 35 років. Попередній клуб “Чорноморець” (Одеса). Грав за багато різних клубів, найбільше провів поєдинків за: “Десну” (Чернігів) сезон 2008-2009, 2012-2015 роки, та “Кримчаки” (Білорусь) – 2016 рік.
  2. Зуєвич Сергій Сергійович – Захисник, 28 років, останнім часом грав за “Гірник Спорт” (Горішні Плавні), також відомий за виступами за Ковалівський “Колос”3. Буценко Ярослав – Захисник, 18 років вихованець “Динамо” Київ, минулий сезон провів за молодіжний склад “Металург” (Запоріжжя), в УПЛ
    4. Мандзюк Олександр Васильович – Нападник. 35 років. Увійшов до команди як граючий тренер.Останній професійник клуб “Іллічівець” (Маріуполь), Також відомий за виступами за: “Оболонь” (Київ), ФК “Львів”, “Княжа”, “Поділля” (Хмельницький) 2004-06 роки, “Ігро-Сервіс” (Крим). Минулого року Мандзюк став чемпіоном Хмельницької області з футболу, у складі Красилівського “Случа”. Також нагадуємо що ще раніше команду залишили: Швед, Червінський, Дворник, Доценко, Гладкий, Бабак, Шевченко, Гресь.