“ПОДІЛЛЯ” – “НИВА” (ВІННИЦЯ) – 2:1. 3-Й ТУР. ПЕРЕМОГА У ДОДАНИЙ ЧАС. ВІДЕО+ ФОТО

“Поділля”  перемагає у доданий час 2:1 “Ниву” з Вінниці.

“Подільське дербі” видалось на славу! “.

Більшість часу “Поділля” володіло м’ячем, більше створювало моментів, проте перетворити їх на гол ніяк не вдавалось. Декілька нагод мав Гайдаш у першому таймі. Реалізувати свій шанс Артему Гайдашу вдалось на 59-й хвилині , коли він втік від захисника і влучив у дальній кут. “Нива” дещо активізувалась після пропущеного голу і відразу зуміла відквитати гол на 62 -й хвилині відзначився Загорулько Артур, після помилки захисників “Поділля”, після чого “Нива” могла вийти вперед. Після удару  Загорулько Артура біло-синіх врятувала стійка воріт.

Наприкинці матчу “Поділля” усіма силами давило , проте втрачали момент за моментом, та все ж таки зуміло добитись свого вже у доданий час після кутового. Андрій Ліповуз зумів пробити так, що м’яч після відскоку від захисника влетів у ворота. 2:1 Поділля здобуває другу перемогу поспіль.

«Поділля» Хмельницький:
1.Федоренко Андрій, 3.Погорілий Владислав (33.Майко Олександр, 82 хв.), 10.Муляр Андрій, 2.Музичук Олександр 7.Морговський Ян (21.Опря Роман, 73 хв.), 49.Каверін Віталій 19.Зуєвич Сергій 9.Гайдаш Артем, 11.Шпікула Ярослав, 8.Ліповуз Андрій, 15.Охорончук Владислав.
Запасні гравці:
35.Нестеренко Єгор, 5.Романюк Андрій, 6.Зощук Андрій, 99.Галета Артем, 4.Буценко Ярослав, 14.Воловик Олександр.
Головний тренер:
Костишин Віталій

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим – 2.Виздрик Назар, 5.Попов Дмитро, 12.Федорук Деян, 6.Червінський Денис (20.Бондарчук Сергій, 46 хв.), 10.Брижчук Тимофій, 19.Долінський Денис, 93.Загорулько Артур (12.Брижчук Антон, 89 хв.), 25.Калітов Олександр, 11.Маляренко Ігор (34.Громок Денис, 64 хв.), 9.Браславський Ярослав.
1.Мукомел Леонід, 21.Кобенда Назар, 4.Подкуйко Давид, 17.Рогозін Андрій, 33.Гукасян Ашот.
Нгаха Колінс

Дивіться повне відео матчі від – Спортцентр Production

Прес-службп ФК “Поділля” Володимир Бистрих. Віталій Каверін як завжди загострював атаки через лівий фланг