“Нива” – “Поділля”

"Нива" 3 - 2 "Поділля"
03 Вересня 2017 - 17:00Смт. Вишнівець

У рамках 10-го туру першості України серед команд Другої ліги «Поділля» навідалося до селища Вишнівець (Тернопільська область), де зіграло календарний матч проти тернопільської «Ниви».

Навіть незважаючи на втрату двох основних гравців Олександра Музичука та Алішера Якубова, які на тижні залишили команду на правах оренди, «Поділля» взяло курс на Тернопільщину з чітким прицілом на очки, хоча статус фаворита зустрічі мали все ж таки господарі, які перед звітним туром опинилися на четвертій сходинці в турнірній таблиці.

Щоправда, після першого тайму завдання здобути очки здавалося майже нереальним, а на старті другого тайму й поготів, адже хмельничани поступалися з рахунком 0:3. А все почалося з неприємного автоголу у виконанні Владислава Охрончука, а за 12 хвилин лінія захисту «Поділля» провалилася ще раз, дозволивши Олександру Апанчуку реалізувати вихід один на один. На 53-й хвилині вже помилився Степан Рижук, а тернополяни отримали право на пенальті, який реалізував Ігор Вонс.

Лише після цього гості почали активніше йти вперед і агресивніше зустрічати гравців суперника, які помітно заспокоїлися і сподівалися без проблем довести матч до впевненої перемогли, а замість цього отримали нервове закінчення. Для початку Андрій Джурко відгукнувся на флангову передачу Артема Макарченка і один м’яч відіграв, а незадовго до фінального свистка взяв гру на себе Ян Морговський, змістився у центр і пробив – м’яч з допомогою рикошету опинився у воротах «Ниви».

«Поділля» ще мало достатньо часу, щоб врятувати матч, гості нагнітали на останніх хвилинах і намагалися створити фінальний штурм, та дивіденди з цього не отримали. Хмельничани зазнали третьої поразки поспіль і наступної суботи, 9 вересня, спробують перервати невдалу серію у домашньому матчі з «Арсеналом-Київщина».

«Нива» (Тернопіль) – «Поділля» (Хмельницький) 3:2
Голи: Охрончук, 8 (автогол), Апанчук, 20, Вонс, 53 (з пенальті) – Джурко, 68, Морговський, 86

«Нива»: Механів, Пріхна, Мороз, Музиченко, Нагорний, Вонс (Шевченко, 73), Чорномаз, Касьяненко (Гатала, 46), Понєдєльнік (Дорі, 58), Апанчук (Литовченко, 62), Пришнівський (Головачук, 54). Запасні: Кохман, Пікуль. Головний тренер: Сергій Задорожний

«Поділля»: Дворник, Швець, Рижук (Морговський, 67), Охрончук, Степаненко, Ліповуз (Ватав, 65), Чернецький (Муляр, 52), Макарченко (Колесников, 81), Котюн, Джурко, Бабак. Запасні: Шевченко, Бельчич, Маховка. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

Попередження: Пришнівський, 16, Пріхна, 35 – Джурко, 54, Ватав, 77