“Поділля” – “Нива-В”

"Поділля" 1 - 4 "Нива-В"
14 Квітня 2018 - 15:00Спорткомплекс "Поділля"

У рамках 22-го туру Другої ліги (Група А) «Поділля» зіграло вдома із вінницькою «Нивою-В» і поступилося з рахунком 1:4

В дебюті гри гості провели атаку, яка завершилася небезпечним ударом по воротах Шевченка. Через декілька хвилин вже господарі провели атаку, коли Бабак прорвався по лівому флангу у штрафну і прострілив. Проте Бабійчук перехопив передачу хмельничанина. Згодом Савошко пробив з-за меж штрафної по воротам «Поділля». Через п’ять хвилин господарі порушили правила у своїй штрафній і отримали пенальті. Його вдало реалізувала «Нива-В».

Поки хмельничани приходили до тями, віницька команда провела ще одну атаку, яка завершилася голом. Але господарі потроху почали знаходити свою гру і на 30-й хвилині після штрафного у виконанні Джурка, воротар «Ниви» відбив м’яч прямо на Морговського, а той одразу пробив під поперечену. Бабійчук перевів м’яч на кутовий. Протягом двох хвилин хмельничани подали чотири кутових, але бажаного результату не отримали. На 41-й хвилині вінничани нанесли серйозну травму Джурку.

Другий тайм господарі почали з атаки, коли Майко прострілив справа у штрафну на Муляра. Андрій пробив головою неточно. Пізніше нагоду відзначитися мав Морговський, але пробив несильно у руки воротаря «Ниви». Згодом господарі відзначилися у воротах суперників. Після подачі кутового Муляром, головою у ближній кут прицільно пробив Бабак. Пізніше вінниччани провели стрімку атаку, після якої Савошко влучним ударом під поперечину збільшив перевагу гостей у цьому матчі.

Після проведення замін «подоляни» дещо активізувалися і провели атаку, яка завершилася ударом Маховки головою вище воріт. На 86 хвилині був травмований вже Ліповуз, замість якого вийшов 17-літній Шаповал. Тренер «Ниви» провів свою заміну, в результаті якої на поле вийшов Кучер. Він поставив крапку у цьому матчі, забивши гол на останній хвилині зустрічі.

«Поділля» – «Нива-В» 1:4

Голи: Бабак, 54 – Савошко, 14, 64,  Музиченко, 19, Кучер, 94

«Поділля»: Шевченко – Джурко (Майко, 41), Швець, Рижук, Степаненко (Миколайчук, 80) – Макарченко, Ліповуз (Шаповал, 86), Рожко (Маховка, 52), Муляр, Морговський (Тупік, 80) – Бабак Запасні: Дворник, Абзалов. Головний тренер: Віталій Костишин.

«Нива-В»: Бабійчук – Хохлов, Музиченко, Дударенко, Дмитренко – Гарванко, Савошко (Попов, 80), Паламарчук (Менжега, 74), Калітов (Кучер, 90) – Маляренко (Гудак, 61), Федосов (Яськов, 65) Запасні: Злотар, Палій. Головний тренер: Денис Колчін.