“Агробізнес” – “Поділля”

"Агробізнес" 2 - 1 "Поділля"
19 Серпня 2017 - 18:00Волочиськ, стадіон "Юність"

У рамках 7-го туру першості України серед команд Другої ліги хмельницьке «Поділля» мінімально поступилося на виїзді лідеру чемпіонату – «Агробізнесу» (1:2).

Сьогодні у Волочиську був не просто календарний матч чемпіонату, а справжнє хмельницьке дербі, адже «Поділля» і «Агробізнес» верве зустрілися на професійному рівні. Так, до гри обидві команди підходили з різними показниками, але на те і є дербі, щоб нівелювати такі умовності і налаштувати на справжню боротьбу.

Авжеж, така вивіска не могла не привернути увагу вболівальників, які майже повністю заповнили стадіон у Волочиську. Не залишилося без підтримки і «Поділля», адже відчутний десант вболівальників приїхав на гру з обласного центру. Вони дещо здивувались, побачивши в основі «Поділля» Владислава Охрончука, адже тільки напередодні він був внесений до заявки команди.

Вже на четвертій хвилині матчу гості змушені були опинитися у ролі наздоганяючих. Це Тарас Пліс поборовся на правому фланзі і виконав прострільну передачу у воротарський майданчик «Поділля», де у Миколи Темнюка було занадто багато простору для влучного пострілу – 1:0.

Після забитого м’ячу господарі продовжували накочувати атаки на ворота суперника, доки хмельничани приходили в себе, при цьому користуючись невпевненістю захисної ланки і голкіпера «Поділля». Заради справедливості, Микола Темнюка та Віталій Груша ще до перерви мали подвоювати перевагу своєї команди, та перший пробив вище з забійної позиції, а другий не зміг переграти Дворника. Ще в одному епізоді за «Поділля» зіграла поперечина.

Підопічні Віталія Костишина відповіли до перерви лише дальнім пострілом Андрія Джурка і серією навісів з перспективою загострення, а перед самим свистком на перерву змушене було провести першу вимушену заміну, адже пошкодження зазнав Владислав Гресь. Після перерви ми побачили у футболках «Поділля» зовсім іншу команду – заряджену на боротьбу і цілеспрямовану.

Та спершу була справжня пожежа біля воріт гостей, яку нейтралізував впевненою грою на лінії Сергій Дворник, а вже за декілька хвилин хмельничани відновили паритет. Гольовою стала стрімка контратака «Поділля», яка завершилась націленою передачею у карний майданчик господарів, де першим на м’ячі опинився Андрій Ліповуз і майстерно пробив у нижній кут воріт Одольського.

Авжеж, цей гол не входив у плани «Агробізнеса», тому господарі почали відчутно нервувати і намагалися знову заволодіти територіальною перевагою, але своїми швидкими випадами «Поділля» не підпускало волочиських футболістів до своїх володінь. В середині тайму одна з таких швидких атак завершувалась подачею Джурка на Бабака, але тому лише трішки не вистачило, щоб втілити її в гол.

Можна також відзначити декілька небезпечних стандартів у виконанні хмельничан і небезпечний постріл Котюна, а коли здавалося, що гра трохи заспокоїлась, подоляни знову пропустили. Гості не вслідкували за Плісом, який у паданні завершував затяжну флангову подачу з протилежного краю. За мить він опинився у обіймах партнерів по команді.

А на останніх хвилинах ми побачили відритий футбол. «Поділля» пішло великими силами вперед і постійно нагнітало, але гостріше все ж таки виглядали господарі, які були близькі і до третього взяття воріт Дворника. Фінальний свисток арбітрі зафіксував чергову перемогу лідера чемпіонату, але хмельничани виглядали гідно і повністю заслужили грані слова на свою адресу від вболівальників одразу після гри, та вже по прибутті у Хмельницький.

«Поділля» поки зберегло за собою сьому сходинку в турнірній таблиці, а свій наступний матч зіграє 30 серпня. У цей день підопічні Віталія Костишина прийматимуть житомирське «Полісся».

«Агробізнес» – «Поділля» 2:1
Голи: Темнюк, 4, Пліс, 79 – Ліповуз, 55

«Агробізнес»: Одольський, Дубчак, Полторацький, Атласюк, Гагун (Слатюк, 81), Кухарук (Курило, 90), Груша, Пліс, Скакун (Юрчак, 86), Семенець (Думанюк, 46), Темнюк. Запасні: Чиж, Шум, Юхимович. Головний тренер: Андрій Донець

«Поділля»: Дворник, Гресь (Ліповуз, 41), Джурко, Рижук (Швець, 59), Охрончук, Степаненко, Морговський (Муляр, 73), Музичук, Чернецький (Колесников, 85), Котюн, Бабак. Запасні: Шевченко, Бельчич, Макарченко. В.о. головного тренера: Віталій Костишин

Попередження: Дубчак, 85 – Охрончук, 15, Рижук, 17, Швець, 90+3, Колесников, 90+5