“АРЗ” – “Поділля”

"АРЗ" 7 - 2 "Поділля"
01 Листопада 2017

У рамках 8-го туру першості України серед юнацьких команд U-19 (Перша ліга) хмельницьке «Поділля» грало на виїзді проти АРЗ з Білої Церкви і зазнало чергової поразки.

У сьогоднішньому матчі головний тренер подолян Олександр Ірклієнко зміг розраховувати лише на трьох гравців 2000 року народження – Івана Ватава, Назара Харчука та Артема Лівандовського. Решта складу – гравці команди «Поділля» U-17, які приймають участь у першості ДЮФЛ.

Не дивлячись на таких дуже юний склад, хмельничани налаштовувалися зачепитися за очки у Білій Церкві і перервати смугу невдач. До середини першого тайму гостям вдавалося зберігати свої ворота недоторканними і проводити свої небезпечні атаки, але ще до перерви вони пропустили три м’ячі, які майже зняли всі питання про переможця.

Здавалося, у другому таймі нападник «Поділля» Іван Ватав своїм влучним пострілом відновив інтригу, але ненадовго. Серія помилок призвала до того, що Назар Харчук ще чотири рази змушений був витягати м’яч із сітки власних воріт, на що підопічні Олександра Ірклієнка відполи лише одним забитим м’ячем Сергія Ковальчука. Фінальний свисток зафіксував рахунок 7:2 на користь господарів.

«Поділля» зазнало четвертої поразки поспіль і за тиждень, 8 листопада, зіграє останній матч першого кола. Хмельничани вдома прийматимуть одеський «Атлетик».

АРЗ U-19 (Біла Церква) – «Поділля» U-19 (Хмельницький) 7:2 (3:0)
Голи у складі «Поділля»: Ватав, Ковальчук

«Поділля»: Харчук, Антонюк, Вапнічний, Луцишин, Кривденко, Лівандовський, Мартинюк, Гурняк, Шаповал, Ковальчук, Ватав. На заміну виходили: Королюк, Коваленко, Тодавчич, Ярош. Головний тренер: Олександр Ірклієнко.