“Калуш” – “Поділля”

"Калуш" 0 - 0 "Поділля"
16 Вересня 2018 - 17:00Стадіон "Хімік"

Сьогоднішній виїзний поєдинок 9-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Калуш” та “Поділля” завершився з рахунком 0:0

У дев’ятому турі хмельницьке “Поділля” очікував виїзний поєдинок у Калуш, де подоляни зіграли з “Калушем”. Напередодні гри подоляни підсилили свій склад трьома новачками, голкіпером Старущенком, півзахисником Намуйликом та нападником Гладким. Саме голкіпер Старущенко опинився відразу у стартовому складі подолян, Намуйлик та Гладкий опинилися на заміні та були готові підсилити команду по ходу поєдинку.

На стартових хвилинах першого тайму суперники обмінялися небезпечними ударами які до голу не призвели. Команди здебільшого боролися у центрі поля, як наслідок без особливих моментів біля воріт одна одної. А вже у середині першого тайму на 24-й хвилині зі штрафного, подоляни мали нагоду відзначитися, стандарт взявся виконувати Каверін, який подав м’яч у штрафну господарів на Музичука, наш півзахисник пробив головою і м’яч влучив у поперечину воріт “Калуша”. У свою чергу “Калуш” відповів небезпечним ударом зі штрафного, пробивав Скакун, голкіпер “Поділля” був на висоті відбивши цей удар. Далі команди продовжували гру без особливих моментів, лише на 45-й хвилині “Калуш” провів свою небезпечну атаку яка могла призвести до голу, це Скакун у штрафній подолян пробив по воротах, але удар виявився несильним і новачок “Поділля”, голкіпер Старущенко без проблем забрав м’яч у руки. Отож команди пішли на перерву за рахунку – 0:0

Другий тайм команди розпочали за сценарієм першого, проводячи гру у боротьбі та без особливих моментів які могли би призвести до голу. Ближче до середини другого тайму “Калуш” створив небезпечні моменти, спочатку після удару зі штрафного гравця “Калуша”, голкіпер “Поділля” Старущенко перевів м’яч на кутовий, а потім після того ж кутового небезпечно пробивав у штрафній гостей гравець господарів, голкіпер нашої команди перевів м’яч знову ж таки на кутовий. На 64-й хвилині Каверін класно обіграв суперника та виконав націлену передачу на Музичука, який небезпечно пробив головою по воротах “Калуша”, Герич невпевнено, але все ж таки зафіксував м’яч у руках. На 84-й хвилині гравці “Калуша” провели атаку, це Голубка протягнув м’яч та віддав передачу на Книша, який пробив по воротах “Поділля”, голкіпер нашої команди зіграв бездоганно у цьому епізоді. А на 90+4-й хвилині “Калуш” міг вийти вперед, це Голубка небезпечно пробивав зі штрафного, Старущенко виручив “Поділля” відбивши класний удар гравця господарів.

Отож рахунок зустрічі із лідером чемпіонату – 0:0. Також хочеться відзначити гру новачка нашої команди у сьогоднішньому поєдинку, голкіпер Старущенко, це перша його гра у складі нашої команди, яку Анатолій відіграв бездоганно.

“Калуш” – “Поділля” 0:0

“Калуш”: Герич – Олевич, Ульянов, Кохман, Дедух (Матвіїв, 53), Книш, Заваляк, Кучеров (Голубка, 72), Скакун (Андрусенко,67), Ілюк, Матушевський. Запасні: Кузів, Николишин, Мись, Драган. Головний тренер: Василь Малик.

“Поділля”: Старущенко – Червінський, Гресь, Швець, Морговський – Ліповуз, Музичук, Худік (В. Шевченко, 45), Муляр (Намуйлик, 63), Каверін (Гайдаш, 90+5) – Якубов. Запасні: Нестеренко, Панасенков, Бабак, Гладкий. Головний тренер: Віталій Костишин.

Попередження: Ілюк, 48 – Ліповуз, 32, Худік, 36, Гресь, 56, Музичук, 81, Червінський, 90+1,