“Колос” – “Поділля”

"Колос" - "Поділля"
09 Травня 2018

У рамках 16-го туру першості України серед юніорських команд хмельницьке «Поділля» зазнало чергової поразки.

На початку першого тайму велася рівна боротьба, але після вилучення зі складу «Поділля» гравця господарі отримали перевагу і забили одразу гол. Потім рахунок подвоїли і теж залишилися без одного гравця через вилучення. Гра дещо вирівнялася і перша половина зустрічі закінчилася з рахунком 2:0 на користь юніорів «Колоса».

Після перерви господарі вдало провели атаку і збільшили свою перевагу. Але через десять хвилин подоляни скористалися помилкою оборони – відзначився Морговський. Нагода забити ще була в гостей, коли на 69-й хвилині було призначено пенальті у ворота господарів, але його не зміг реалізувати Миколайчук. «Колос» ж свої моменти використав сповна.