“Любомир” – “Поділля”

"Любомир" - "Поділля"
25 Квітня 2018

Юніори ФК «Поділля» зіграли у виїзному поєдинку першості ДЮФЛУ із ФК «Любомир» U19 Київської області

Гра була дуже рівна, гарна, безкомпромісна незважаючи на те, що для більшості подолян, за винятком Харчука, Абзалова та Сарбея, це був вже п’ятий за ліком матч протягом двох тижнів.  Якщо у першому таймі хмельничани тримали удар, то у другому таймі далася в знаки відсутність свіжості. Спершу господарі забили гол на 65-й хвилині, хоч потім подоляни відігралися.

Після подачі зі штрафного забив Баранчук, а рефері зафіксував офсайд. Але згодом юніори «Поділля» таки забили гол, коли зусилля команди реалізував Низовець. Проте нестача сил гостей допомогла господарям збільшити перевагу у рахунку – 2:1. Завдяки втомі подолян за сім хвилин до кінця матчу юніори ФК «Любомир» забили один за одним ще два голи.

«Любомир» U19 смт.Ставище – «Поділля» U19 – 4:1

Гол: Низовець

«Поділля» U19: Харчук – Леськов (Бондарчук), Абзалов, Баранчук (Ярош), Гурняк (Мартинюк) – Шаповал, Низовець, Попадюк (Кутовий), Антонюк (Чудюк), Ковальчук – Сарбей (Тодавчич)