“Нива” – “Поділля”

"Нива" Тернопіль 1 - 0 "Поділля"
28 Жовтня 2018 - 15:00"Тернопільський міський стадіон"

Сьогоднішній виїзний поєдинок 15-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Нива” Тернопіль та Поділля” Хмельницький завершився з рахунком 1:0

Подоляни по ходу чемпіонату набрали хороший хід і готувалися до гри проти тернопільської “Ниви” після серії трьох перемог поспіль. Тернопільська “Нива” перемогла у минулому турі “Чайку” і зрівнялася з подолянами за кількістю очок у турнірній таблиці. Ці факти дали змогу спрогнозувати, що поєдинок між командами буде бойовий та непростий.

Початок першого тайму пройшов за диктовки нашої команди, подоляни контролювали м’яч та почали створювати моменти. Перший момент створив Ліповуз, коли пробив по воротах господарів, м’яч пролетів вище воріт. Пізніше гравці нашої команди заробили штрафний, який взявся виконувати Музичук, півзахисник влучив у стінку з гравців тернопільської “Ниви”. Знову ще одну нагоду мав Ліповуз, але пробив повз ворота. Гравці “Ниви” відповіли своїми моментами, небезпечно пробивав Кривий, “круглий” пролетів вище воріт. Свій момент мав Гатала пробивши по воротах Старущенка, наш голкіпер з другої спроби зафіксував м’яч у руки. Подоляни відповіли ударом Каверіна, голкіпер “Ниви” у цьому моменті зіграв надійно. Рівна гра у виконанні двох суперників тому на перерву команди пішли за рахунку – 0:0.

Перші хвилини другого тайму були знову ж таки за гравцями нашої команди і подоляни створили хороший момент, Музичук відпасував на Каверіна, півзахисник виконав подачу у штрафну господарів на вільного Бабака, в свою чергу Бабак скинув м’яч на Якубова, наш нападник відпасував Ліповузу який сильно пробив по воротах, м’яч після рикошету зменшив швидкість та пролетів біля стійки “Ниви” повз ворота. Господарі відповіли моментом, Олексієнко з-за меж штрафного сильно пробив по воротах “Поділля”, м’яч пролетів вище воріт. Далі подоляни заробили два штрафних які виконував Каверін, голкіпер “Ниви” у обох моментах зафіксував м’яч у руках. У свою чергу хороші моменти створили гравці “Ниви”, з дальньої відстані пробивав Гатала, Старущенко відбив м’яч на кутовий, одразу після розіграшу кутового той же Гатала обіграв трьох гравців подолян, увірвався в штрафну нашої команди і потужно пробив по воротах Старущенка, наш голкіпер блискуче зіграв у цьому моменті і перевів м’яч на кутовий, після розіграшу кутового пробивав Кривий, нашого голкіпера підстрахував Червінський вибивши м’яч головою. На 80-й хвилині господарі відзначилися голом, це Литовченко потужно пробив у дев’ятку воріт нашої команди – 1:0. Гравці “Поділля” спробували відігратися, але цього зробити не вдалося.

Отже фінальний свисток арбітра зафіксував поразку нашої команди проти тернопільської “Ниви” із рахунком – 1:0.

“Нива” Тернопіль – “Поділля” 1:0

“Нива”: Механів – Герт, Мороз, Макогон, Залізняк – Кохман, Олексієнко, Кривий (Волохатий, 71), Гатала (Бідний, 90+4), Темнюк (Литовченко, 68) – Слоневський (Юрчак, 79). Запасні: Волошин, Хруставка, Жмурко, Чорномаз.Головний тренер: Олександр Стахів

“Поділля”: Старущенко – Швець, Червінський (Гайдаш, 87), Романюк, Штаненко – Ліповуз, Музичук, Муляр, Каверін, Бабак (Морговський, 76) – Якубов (Гладкий, 76). Запасні: Дворник, Гресь, Панасенков, Шевченко. Головний тренер: Віталій Костишин

Попередження: Олексієнко, 9, Залізняк, 26, Кохман, 61 – Муляр, 32, Червінський, 71