“Поділля” – “Арсенал-Київщ.”

"Поділля" 2 - 0 "Арсенал-Київщ."
28 Квітня 2018 - 17:00Спорткомплекс "Поділля"

У рамках 24-го туру Другої ліги (Група А) «Поділля» вдома перемогло обухівський «Арсенал-Київщину» з рахунком 2:0

Гра розпочалася з атак господарів. Перший небезпечний удар завдав Муляр, змістившись в центр, він вдарив вище воріт. Згодом Степаненко навісив зліва в штрафну і Муляр пробив головою, але знову вище. На 8-й хвилині подоляни заробили штрафний, який виконав капітан команди Швець. Після його удару воротар не без зусиль зафіксував м’яч у руках. В середині першого тайму, після подачі кутового, пробивав Ліповуз, але в руки Байдюку.

Вже через декілька хвилин господарі пропустили чи не єдину за весь матч гостру атаку «Арсеналу-Київщини», коли Катрюку дозволили оборонці «Поділля» пробити з центру штрафної. Після невдалої атаки гостей подоляни продовжили контролювати гру. На 31-й хвилині господарі заробили вільний удар в чотирьох метрах від воріт. Сергій Швець після розіграшу цього стандарту відкрив рахунок у матчі.

У другому таймі подоляни продовжили атакувати. Вже на 5-й хвилині Рожко віддав точний пас на Бабака, а той пробив у ближній кут, проте воротар накрив м’яч. Дещо пізніше Джурко пробивав з правого флангу, але повз ворота. Через 10 хвилин Степаненко, зробивши навіс, ледь не закинув «за комірець» м’яч голкіперу. На 73-й хвилині оборонці «Поділля» необачно вибили зі штрафної м’яч на обухівського гравця, але той в один дотик пробив вище воріт.

Одразу подоляни ринулися в атаку, коли Муляр по діагоналі віддав передачу Макарченку, але той не втримався на ногах. Тоді м’яч підхопив Бабак, забіг на кут штрафної і вдарив. Та його постріл прийняв на себе оборонець «Арсеналу-Київщини». На 84-й хвилині гості виконали небезпечний штрафний, коли Кемфор влучив у стійку. Наступної миті партнери по команді вивели Тупіка вже вдруге на ударну позицію. Цього разу подолянин ввійшов у штрафну, де був збитий гравцем обухівської команди. Пенальті вдало реалізував Ліповуз – 2:0.

«Поділля» – «Арсенал-Київщина» 2:0

Голи: Швець, 32, Ліповуз, 86

«Поділля»: Дворник – Джурко (Майко, 91), Швець, Рижук, Степаненко – Макарченко (Тупік, 80), Ліповуз, Рожко (Миколайчук, 90), Муляр (Маховка, 88), Морговський – Бабак.Запасні: Шевченко, Абзалов, Сарбей. Головний тренер: Віталій Костишин.

«Арсенал-Київщина»: Байдюк – Патрик, Катрюк (Прутян, 52), Голядинець – Глущенко, Тименко, Галич, Мартиненко, Кемфор – Гасанов (Щербань, 65), Шарай (Мартинов, 42). Запасні: Шкарбан, Мельник. Головний тренер: Олександр Акімов.

Попередження: Рожко, 10, Муляр, 58 – Глущенко, 81