“Поділля” – “Атлетик”

"Поділля" 2 - 0 "Атлетик"
08 Листопада 2017

У рамках 9 туру першості України серед команд Першої ліги (U-19) хмельницьке «Поділля» впевнено здолало одеський «Атлетик» (2:0).

Перед звітним туром «Поділля» та «Атлетик» йшли поруч у турнірній таблиці чемпіонату, маючи у своєму активі по чотири очки, тому у очному поєдинку мали визначити, яка команда більше заслуговує піти зимувати на восьмій сходинці.

Початок матчу був за господарями, які були підсилені декількома виконавцями з першої команди, вони більше володіли м’ячем, але перший небезпечний момент створили гості, коли з дальньої дистанції приклався один з гравців «Атлетика» – Сергій Шевченко перевів загрозу на кутовий. Відповідь хмельничан виявилися більш ніж гідною, адже після подачі з флангу Віталій Миколайчук вдало скинув м’яч вздовж лінії воротарської, а Кирило Бабак переправив «смугастого» до сітки.

На старті другого тайму підопічним Олександра Ірклієнка вдалося подвоїти перевагу, а у ролі асистента знову виступив Миколайчук, який закинув м’яч на Дмитра Низовця, а той вдало скористався ситуацією і з лівої пробив точно у нижній кут. Господарі могли довести справу до розгрому, хоча і одесити мали моменти відновити інтригу, та до фінального свистка рахунок не змінився.

«Поділля» перервало семиматчеву серію без перемог і з сімома очками завершило перше коло на восьмому місці. Чемпіонат відновиться наступного року.

«Поділля» U-19 (Хмельницький) – «Атлетик» U-19 (Одеса) 2:0
Голи: Бабак, 23, Низовець, 49

«Поділля»: Шевченко, Худік, Майко, Абзалов (Кривденко, 88), Миколайчук, Лівандовський (Ярош, 71), Ліповуз, Шаповал (Бондарчук, 62), Морговський (Ватав, 88), Низовець (Кутовий, 62), Бабак (Тодавчич, 82). Головний тренер: Олександр Ірклієнко.