“Поділля” – “Буковина”

"Поділля" 0 - 0 "Буковина"
13 Серпня 2017 - 18:00Хмельницький, спорткомплекс "Поділля"

У рамках 6 туру першості України серед команд Другої ліги «Поділля» вдома приймало чернівецьку «Буковину», але не порадувало власних вболівальників перемогою – 0:0.

Після домашньої звитяги над ФК «Тернопіль» хмельницькі вболівальники небезпідставно сподівались, що «Поділля» знову переможе, тому у цей приємний недільний вечір вирішили підтримати команду на трибунах стадіону.

Якщо говорити про якість футболу, то сьогодні було більше боротьби, ніж продуманих і комбінаційних дій, тому очікувати на велику кількість гольових моментів не доводилось. До перерви на полі панувала абсолютно рівна гра і важко було віддати одній із команд перевагу, але вже на п’ятій хвилині гості могли повести у рахунку, коли Андрій Шишигін небезпечно завершував швидку атаку свої команди – Сергій Дворник перевів м’яч на кутовий.

«Поділля» відповіло своєю атакою, яку завершував…Володимир Найко. Захисник необачно зрізав м’яч у власні ворота, але трішки не влучив у ціль. У хмельничан традиційно активним був Олександр Музичук, який знову вивів команду на поле з капітанською пов’язкою, непогано діяв у центрі поля Євген Котюн, але зачепитися за м’яч попереду було непросто. А звернути увагу на поле змушували лише стандарти, яких було багато, як і порушень правил.

На старті другого тайму хороший момент не використав Олександр Жумига, небезпечно подавав стандарт Євген Немтінов, а за дві хвилини за голову вже схопився Олексій Колесников, який головою завершував подачу Музичука – над поперечиною. Майже таким же моментом відповіла «Буковина», але Олександр Карапка також не поцілив у рамку. А далі знову стандарти, знову боротьба і позиційний тиск.

На 74-й хвилині «Поділля» намагалося зламати шаблони і провело швидку атаку, яку підтримав на фланзі свіжий Бабак, а завершував Музичук, але з забійної позиції один із лідерів команди пробив у захисника «Буковини». На більше сил у господарів не вистачило, а на останніх хвилинах, здалося, команди підсвідомо погодились на нічию. На нічию, яка повністю відповідає подіям на полі. На голи команди сьогодні просто не награли.

«Поділля» набрало одне очко і зберегло на собою сьому сходинку в турнірній таблиці, а вже наступного туру на команду Віталія Костишина очікує випробування лідером чемпіонату – «Агробізнесом». Перше у цьому сезоні хмельницьке дербі відбудеться 19 серпня у Волочиську.

«Поділля» – «Буковина» 0:0

«Поділля»: Дворник, Джурко, Гресь, Рижук, Степаненко, Котюн, Чернецький (Ліповуз, 80), Морговський (Макарченко, 61), Муляр (Бабак, 71), Музичук, Колесников. Запасні: Шевченко, Швець, Бельчич, Худік. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

«Буковина»: Гоменюк, Шафоростов, Найко, Нікифоряк, Шишигін (Геник, 88), Немтінов (Скрипкар, 86), Батрак (Гакман, 70), Українець, Бойчук, Карапка (Добровольський, 80), Жумига. Запасні: Чесановський, Раулюк, Царик. Головний тренер: Юрій Крафт

Попередження: Шишигін, 46, Немтінов, 54, Українець, 76