“Поділля” – “Буковина”

"Поділля" 0 - 0 "Буковина"
03 Листопада 2018 - 14:00Спортивний комплекс "Поділля"

Сьогоднішній домашній поєдинок 16-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Поділля” Хмельницький та “Буковина” Чернівці завершився з рахунком 0:0

Перші хвилини першого тайму пройшли за переваги подолян, гравці нашої команди створили декілька небезпечних атак, але до голу вони не призвели. Ближче до середини тайму гравцям “Буковини” вдалося трішки вирівняти гру. Хоча на 21-й хвилині подоляни могли заслужено вийти вперед у цьому поєдинку, після невдалого навісу гравця гостей поблизу штрафної “Поділля”, наші футболісти вибігли у стрімку контратаку, це Гладкий отримав передачу від Морговського, підхопив м’яч у центрі поля та на швидкості побіг до воріт гостей, на своєму шляху обігравши захисника Віталія Кузіва нападник вийшов віч-на-віч із голкіпером “Буковини”, удар у нашого гравця не вийшов, Степаненко впорався з цим ударом, забравши “круглого” до рук. Гравці “Буковини” відповіли атакою, сильно з-за меж штрафного майданчика пробивав Пилишатий, м’яч пролетів повз ворота. Отож на перерву команди пішли за рахунку – 0:0.

Другий тайм поєдинку розпочався з атаки нашої команди, Олександр Музичук протягнув м’яч у штрафну гостей та прострілив вздовж воріт на набігаючого Морговського, але захисник “Буковини” Павлюк перехопив цей простріл. Гості відповіли ударом Павлюка який пробив повз ворота. Хмельничани на 59-й хвилині створили ще одну хорошу атаку, Каверін зробив передачу зі штрафного у карний майданчик гостей, м’яч у боротьбі відскочив до Ліповуза, півзахисник нашої команди пробив по воротах суперника, захисник “Буковини” намагався заблокувати удар, м’яч від його ноги влучив у стійку та вилетів на кутовий. На 86-й хвилині зі штрафного пробивав Музичук, голкіпер гостей перевів “шкіряного” на кутовий. На 89-й хвилині Бабак скинув м’яч на Якубова та вивів його один на один з голкіпером, у нападника не вийшов сильним удар і Степаненко відбив м’яч, а з другої спроби забрав м’яч до рук. На другій компенсованій хвилині до другого тайму після навісу Бабака у штрафну “Буковини” пробивав головою Олександр Воловик, повз ворота. Останню атаку у цьому матчі провели також гравці нашої команди, по воротах гостей пробивав Бабак, м’яч пролетів вище воріт. Отже фінальний свисток арбітра зафіксував нічию у цьому поєдинку із рахунком – 0:0.

“Поділля” – “Буковина” – 0:0

“Поділля”: Старущенко – Романюк (Гресь, 44), Швець, Воловик, Штаненко – Ліповуз (Шевченко, 87), Муляр, Музичук, Морговський (Панасенков, 86), Каверін (Бабак, 71) – Гладкий (Якубов, 75). Запасні: Дворник, Гайдаш. Головний тренер: Віталій Костишин.

“Буковина”: Степаненко – В. Кузів, Понєдєльнік, Пилишатий, Павлюк – Ткаченко, Мєлконян, Заїченко (Герасимчук, 90), Луцик, Р. Кузів (Раулюк, 90+3) – Боженко (Мунтян, 81). Запасні: Гуцул, Жумига, Нікифоряк, Рудич, Масікевич. Головний тренер: Віктор Мглинець.

Попередження: Ткаченко, 14, Пилишатий, 57, Заїченко, 62, Павлюк, 73, Р. Кузів, 80 – Муляр, 54, Каверін, 57