“Поділля” – ФК “Львів”

"Поділля" 2 - 0 ФК "Львів"
14 Жовтня 2017 - 15:00Спорткомплекс "Поділля"

У матчі 16-го туру Другої ліги «Поділля» на власному полі переграло ФК «Львів» – 2:0.

Скандальна поразка в Обухові стала болючим ударом для «Поділля», але не зламала команду. Саме «команду» ми і побачили сьогодні на полі, а це вже був хороший заділ для того, щоб здобути позитивний результат. Авжеж, хмельничанам хотілось взяти реванш за розгромну поразку у першому колі (0:4) і зробити подарунок головного тренеру Віталію Костишинину, який два дні тому відсвяткував день народження.

Щоправда, перший тайм не віщував хмельничанам перемоги. На полі було забагато сумбуру і боротьби, а ось гольових епізодів – вкрай мало. Власне, їх взагалі не будо, якщо не згадати численні стандарти біля воріт Сергія Дворника, тому слід віддати належне супернику, який до перерви більше володів м’ячем, а з ним і територіальною перевагою.

Та після перерви ми побачили зовсім іншу гру. Вже з перших хвилин другого тайму «Поділля» почало агресивніше зустрічати суперника у центрі поля і швидше переходити з оборони в атаку, а забитого м’яча довго чекати не довелося. Після подачі Андрія Муляра вище всіх у карному майданчику суперника вистрибнув Степан Рижук, який головою переправив м’яч до сітки.

Суперник довго приходив в себе після першого голу, а згодом пропустив і вдруге. Кирило Бабак скористався вільним простором на фланзі і зробив націлену передачу на лінію воротарською, де першим опинився Ян Морговський і вразив порожні ворота львів’ян.

На останніх хвилинах матчу господарі були куди ближчими до того, щоб довести справу до розгрому, ніж суперник відігратися, але Євген Котюн та Андрій Ліповуз своїми моментами на скористалися, а фінальний свисток растрі зафіксував справедливий результат – перемога «Поділля» 2:0. Подарунок для головного тренера готовий.

Завдяки цієї перемозі «Поділля» як мінімум на добу піднялось на восьму сходинку у турнірній таблиці, а у наступному турі, 21 жовтня, зіграє на виїзді з тернопільською «Нивою».

«Поділля» – ФК «Львів» 2:0
Голы: Рижук, 56, Морговський, 71

«Поділля»: Дворник, Гресь, Швець (Ватав, 46), Рижук, Бельчич, Ліповуз, Охрончук, Джурко, Муляр (Котюн, 68), Морговський (Маховка, 90+1), Бабак. Запасні: Шевченко, Худік, Майко, Степаненко. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

ФК «Львів»: Герич, Зайчук, Бухал, Бариляк, Матушевський, Панасюк, Орловський, Савошко (Романчук, 83), Коблюк, Омельченко (Поручинський, 70), Кисленко. Запасні: Друзь. Головний тренер: Андрій Чіх.

Попередження: Охрончук, 41, Бабак, 57 – Зайчук, 76, Орловський, 81