“Поділля” – “Локомотив”

"Поділля" - "Локомотив"
02 Травня 2018

У рамках 15 туру першості України серед команд Першої ліги (U-19) хмельницьке «Поділля» вдома перемогло «Локомотив» (5:1).

Цей матч подоляни розпочали по-бойовому, забивши в дебюті зустрічі один за одним два голи. Спочатку після подачі кутового, найспритнішим у штрафному майданчику гостей виявився Баранчук. Потім розрізним пасом Попадюк вивів один на один з воротарем Сарбея, а той точним ударом подвоїв рахунок. Таким чином, господарі повністю заволоділи ініціативою і продовжили натиск на ворота суперника.

Після навісної передачі Майка, гол парашутом в один дотик знову забив Сарбей. На 29 хвилині після проходу у штрафну і пасу Шаповала, №17 «Поділля» ударом від одинадцятиметрової позначки оформив хет-трик. Надалі гра дещо заспокоїлася. На початку другого тайму господарі зупинилися і дозволили «Локомотиву» небезпечно атакувати.

Після невдалого наступу на ворота гостей, подоляни отримали стрімку атаку на власні ворота, яка завершилася голом. Лише після замін у складі «Поділля» і виходу на поле Тодавчича, Бондарчука, Гурняка та інших, гра господарів активізувалася. Небезпечно пробивав 17-літній Тодавчич – воротар витягнув м’яч з-під поперечки. А після навісу Низовця зліва, головою замкнув передачу Баранчук, встановивши остаточний рахунок.

«Поділля» U19 – «Локомотив» U19  5:1

Голи: Баранчук-2, Сарбей-3 – Захарченко

«Поділля» U19: Харчук  – Майко, Абзалов, Баранчук, Худік – Ковальчук, Низовець, Миколайчук, Попадюк, Шаповал – Сарбей

На заміну виходили: Осипчук, Антонюк, Королюк, Тодавчич, Бондарчук, Леськов, Гурняк