“Поділля” – “Нива”

"Поділля" 0 - 1 "Нива"
25 Серпня 2018 - 17:00Спорткомплекс "Поділля"

Сьогоднішній домашній поєдинок 6-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Поділля” Хмельницький та “Нива” Тернопіль завершився з рахунком 0:1

Хмельницьке “Поділля” підійшло до поєдинку проти тернопільської “Ниви” у бойовій готовності. Що говорити, якщо зі стартових хвилин поєдинку у складі нашої команди на поле вийшли одразу два найдосвідченіших виконавця, Олександр Воловик та Віталій Каверін.

У першому таймі, після стартового свистка арбітра, команди розпочали спокійно поєдинок та намагалися будувати свої атаки. Здебільшого гра була рівною, перший момент подоляни створили на 6-й хвилині, це Віталій Каверін пробивав по воротах гостей, але пробив вище воріт. А на 15-й хвилині, неочікувано “як грім серед ясного неба” особливо для хмельницьких вболівальників, подоляни пропустили гол, Ігор Олексієнко отримав передачу від Романа Волохатого, протягнув м’яч і не добігши до штрафного майданчика пробив у дальній кут воріт Сергія Дворника, який відверто не виручив у цьому епізоді свою команду. Після забитого голу – “Нива” тактично опустилася у захист та намагалася грати на контратаках. У свою чергу гравці нашої команди намагалися грати і будувати свої атаки через досвідченого Віталія Каверіна, який філігранними передачами неодноразово виводив своїх партнерів на вбивчі позиції для голу. Перший такий момент стався на 18-й хвилині, коли Каверін увірвався у штрафну тернополян та прострілив м’яч вздовж воріт, куди набігав Якубов, у боротьбі з захисником суперника нападник “Поділля” з неймовірної позиції не влучив по м’ячу. Гості відповіли небезпечним ударом, пробивав Ярослав Волошин – голкіпер подолян зіграв надійно. На 31-й хвилині знову ж таки наш Віталій Каверін прекрасно навісив у штрафну “Ниви” на Олександра Музичука, наш півзахисник пробив головою вище воріт. Отож на перерву команди пішли за рахунку 0:1.

Одразу на стартових хвилинах другого тайму гості провели хорошу атаку, це Олексій Литовченко на швидкості втік від гравців “Поділля” та з лінії штрафного майданчика пробив по воротах, знову на висоті був Сергій Дворник. Ще один небезпечний момент гості створили після виконання штрафного удару, знову ж таки надійно зіграв страж воріт подолян. На 61-й хвилині Олександр Воловик сфолив на гравцеві гостей, то був Олексій Литовченко, який у відповідь штовхнув нашого капітана, після чого сталася сутичка між гравцями, після якої арбітр поєдинку вилучив обох футболістів. На 66-й хвилині поєдинку Віталій Каверін класно пробивав по воротах суперника, але трохи не вистачило влучності. На 71-й хвилині Каверін віддав передачу у штрафну на Якубова, але Алішер пробив вище воріт. Тернополяни відповіли небезпечним ударом, по воротах нашої команди пробивав Олексієнко, захисник подолян Сергій Швець відбив м’яч головою на кутовий. Знову мав момент на 75-й хвилині Віталій Каверін, але пробив вище воріт. Каверін особливо виділявся у цьому поєдинку, роздавав класні передачі, які приносили небезпеку біля воріт гостей, брав на себе ініціативу, йшов у обіграш, пробивав по воротах суперника, як наслідок чув від вболівальників оплески на свою адресу. Гравці “Поділля” намагалися всіма силами зрівняти рахунок, йшли вперед та створювали моменти, на жаль рахунок гри змінити не вдалося.

Отже, фінальний свисток арбітра зафіксував прикру домашню поразку нашої команди з рахунком 0:1.

“Поділля” Хмельницький – “Нива” Тернопіль  0:1

“Поділля”: Дворник – Гресь, Швець, Воловик, Джурко – Морговський (Гайдаш, 64), Ліповуз (Бабак, 90+1), Музичук, В. Шевченко (Муляр, 71), Каверін – Якубов. Запасні: С. Шевченко, Червінський, Панасенков, Тупік, Романюк, Худік. Головний тренер: Віталій Костишин.

“Нива”: Механів – Герт, Макогон, Мороз, Чорномаз, Кохман, Олексієнко, Волохатий, Залізняк (Гатала, 48), Волошин (Юрчак, 69), Литовченко. Запасні: Жмурко, Бідний, Кривий, Хруставка. Головний тренер: Віталій Шумський.

Вилучення: Олександр Воловик, 61 (червона картка) – Литовченко, 61 (червона картка)