“Поділля” – “Нива”

"Поділля" 2 - 0 "Нива" Вінниця
20 Жовтня 2018 - 16:00Спортивний комплекс "Поділля"

Сьогоднішній домашній поєдинок 14-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами  “Поділля” Хмельницький та “Нива” Вінниця завершився з рахунком 2:0

Цікавий поєдинок очікував на вболівальників обох команд, декілька основних факторів сприяло цьому, це принциповість суперників, матч із знаменитою вивіскою “Подільське дербі”, подоляни за декілька матчів набрали хороший хід, а команда із Вінниці програла лише один поєдинок за 13 турів та залишала свої ворота сухими 404 хвилини.

Перший тайм команди розпочали активно, вже на 2-й хвилині гравці “Поділля” створили небезпечну атаку, Воловик віддав передачу по флангу на Музичука, півзахисник прострілив у штрафну гостей на вільного, набігаючого Гладкого, наш нападник пробив вище воріт. Вінничани відповіли ударом Шестакова, м’яч в цьому епізоді пролетів вище воріт, також гості створили небезпеку зі штрафного який вони заробили недалеко від кутового прапорця, стандарт взявся виконувати Савошко і непогано закручував м’яч під поперечину подолян, наш голкіпер у цьому епізоді зіграв надійно перевівши м’яч на кутовий. У свою чергу гравці “Поділля” знову мали непоганий шанс повести у рахунку, Воловик віддав чудову розрізну передачу на Бабака і вивів його цим пасом на ударну позицію, гравець нашої команди пробив по воротах, але влучив у голкіпера вінничан Артема Кулініча. На перерву команди пішли за рахунку – 0:0.

У другому таймі стиль та темп гри обох команд особливо не змінився. Подоляни заробили небезпечний штрафний, стандарт виконав Каверін, пробивши по воротах гостей, Кулініч зіграв надійно в цьому епізоді. Гравці вінницької “Ниви” створили свій момент, Гарванко подав у штрафну і Савошко замикав цю передачу, м’яч в гравця гостей зрізався і удар не вийшов. На 58-й хвилині подоляни заробили пенальті, довгу передачу Муляра у штрафну вінничан перехопив гравець гостей Гарванко, але довго думав що робити з м’ячем і як наслідок Віталій Каверін підкараулив зі спини захисника та видряпав у нього м’яч, гравцю гостей залишалося йти на фол, пенальті. З 11-ти метрової позначки вдало пробив Музичук у лівий від воротаря кут – 1:0. Після голу гравці вінницької “Ниви” намагалися зрівняти рахунок, а господарі побудували свою гру на контратаках. Мав класну нагоду відзначитися Ліповуз, наш півзахисник класно пробивав під поперечину, Кулініч перевів м’яч на кутовий. На 90+2-й хвилині гості залишилися в меншості, це Гарванко відверто притримав Каверіна за футболку та отримав друге попередження. На 90+4-й хвилині наші гравці провели чудову контратаку, Якубов віддав передачу на Каверіна, далі наш гравець подав у штрафну на Сергія Швеця який головою скидав м’яч на 11-ти метрову позначку, цю передачу перехоплював Менжега і зрізав м’яч головою у свої ворота – 2:0. Отож фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу нашої команди у Подільському дербі.

“Поділля” – “Нива” Вінниця – 2:0

Голи: Музичук, 59, Менжега, 90+4, (аг)

“Поділля”: Старущенко – Червінський, Швець, Воловик, Штаненко (Морговський, 83) – Ліповуз, Муляр, Музичук (Гайдаш, 90+3), Бабак, Каверін – Гладкий (Якубов, 64). Запасні: Дворник, Шевченко, Панасенков, Романюк. Головний тренер: Віталій Костишин.

“Нива”: Кулініч – Гарванко, Найко, Музиченко, Дударенко – Хохлов, Долінський (Коровіков, 66, Менжега, 85), Шестаков, Савошко, Богач (Маляренко, 73) – Яськов (Федосов, 60). Запасні: Гурідов, Гудак, Палій. Головний тренер: Денис Колчін.

Попередження: Бабак, 54, Морговський, 90 – Шестаков, 30, Найко, 48, Гарванко, 58, Хохлов, 84

Вилучення: Гарванко, 90+2 (друге попередження)